Buffalo – Tampa 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 5:7 (kon.) | Florida – Arizona 5:3 (kon.)
NY Rangers – Calgary 1:5 (kon.) | Carolina – Toronto 4:1 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    V Buffalu je o vítězi tohoto utkání definitivně rozhodnuto. Tentokrát se do prázdné klece dokázal trefit VICTOR OLOFSSON. Asistence: Rasmus Asplund a Tage Thompson.
    54:25 Robert HÄGG - 4:1

54:25
    Tampa se rozhodla vyzkoušet hru bez brankáře, ale téměř okamžitě inkasuje. Po vhazování se kotouč dostal na hůl ROBERTA HÄGGA a ten střelou přes celé hřiště trefil odkrytou klec. Asistence: Zemgus Girgensons.

49:52
    Buffalo si zahraje přesilovou hru. Za krosček je vyloučen Černák.
    44:25 Vinnie HINOSTROZA - 3:1

44:25
    Buffalo se dostává do dvoubrankového vedení a jeho vítězství začíná mít reálné obrysy. VINNIE HINOSTROZA se po přejetí modré čáry dostal ke kotouči, vystřelil a trefil se přesně mimo dosah Elliota. Bez asistence.
    39:22 Drake CAGGIULA - 2:1

39:22
    Domácí celek se před koncem druhé třetiny vrací do vedení. Sergačjov chyboval na útočné modré čáře a do úniku se dostal DRAKE CAGGIULA, který velkou šanci zakončil střelou mezi betony Elliotta. Bez asistence.

34:10
    Obrovská šance Sabres vstřelenou branku nepřinesla. Z pravého kruhu střílel po přihrávce z první Bjork, jenž měl před sebou odkrytou klec. Elliott se však přesunul a betonem zabránil gólu.

24:00
    Tampa si zahraje přesilovou hru, za sekání je vyloučen na dvě minuty Miller.
    18:26 Alex KILLORN - 1:1

18:26
    Tampa právě vstřelila branku!
    Nyní se už ALEX KILLORN dostává na střeleckou listinu. Od modré čáry poslal puk na branku McDonagh, Killorn před ní dělal černou práci, až se od něj odrazil puk do sítě. Asistence: Ryan McDonagh a Mathieu Joseph.

11:07
    Tampa si zahraje přesilovou hru. Za držení je vyloučen na dvě minuty Asplund.

09:33
    Po odpískání se do rozmíšky dostali Hayden a Černák. Oba si posedí dvě minuty na trestné lavici.
    01:41 Victor OLOFSSON - 1:0

01:41
    Buffalo se dostává do vedení! Thompsonovu střelu přes obránce Elliott nejistě vyrazil na hůl VICTORA OLOFSSONA a ten pohotově uklidil kotouč do branky. Asistence: Tage Thompson a Robert Hagg.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. V. Olofsson (Tage Thompson, Hägg), 40. Caggiula, 45. Hinostroza, 55. Hägg (Girgensons), 58. V. Olofsson (R. Asplund, Tage Thompson) – 19. Killorn (McDonagh, M. Joseph)

Buffalo Sabres: C. Anderson (Tokarski) – Dahlin, Butcher, Bryson, C. Miller, Hägg, Pysyk – J. Skinner, Cozens, Hinostroza – R. Asplund, Tage Thompson, V. Olofsson – Caggiula, Girgensons (A), Okposo (A) – Bjork, Ruotsalainen, Hayden.
    Tampa Bay Lightning: B. Elliott (Andrej Vasilevskij) – Hedman (A), Rutta, McDonagh (A), Černák, Sergačjov, Šustr – Palát, B. Point, Stamkos (C) – Killorn, Cirelli, M. Joseph – Barre-Boulet, Colton, Perry – Katchouk, Bellemare, Raddysh.

Rozhodčí: Charron, Markovic – Alphonso, Apperson

Diváci: 7 417