Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | Magnitogorsk – Chabarovsk 5:2 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Minsk – Čerepovec 3:4 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 2:3 (1:2 po s.n.) | Jokerit – Vladivostok 4:1 (kon.)
Kunlun – Omsk 1:4 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dinamo Minsk
3:4 (0:0, 3:2, 0:1 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Středa 17.11.2021, 17:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:02:44)

Přesilové hry: 0/3 – 0/7

Branky začaly padat až ve druhé třetině. Hosté se dostali do vedení zásluhou Jemce, který si položil brankáře a ladným zakončením jej překonal. Srovnáno bylo o pět minut později zásluhou Voronina. Timašov krátce nato poslal opět do vedení Severstal, jenže do konce druhé části bylo otočeno. Ve 38, minutě se prosadil Pyškajlo, na kterého individuální akcí navázal sedm vteřin před sirénou Bengtsson. Hosté se kýženého srovnání dočkali zkraje třetí části, prosadil se Vovčenko. Ten samý hráč následně rozhodl i samostatné nájezdy.

Je konec. v bláznivém utkání s obraty ve skóre vítězí Severstal Čerepovec po samostatných nájezdech, domácím dnes za jejich snahu zůstává alespoň bod.

65:00 Daniil VOVČENKO - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem vítězné branky je DANIIL VOVČENKO.

5. série
    1:2
    Beck najel mezi kruhy a švihem na lapačku nepřekonal gólmana Severstalu!

5. série
    1:2
    Pilipenko také zvolil střelu, brankář Kolosov ji vyrazil.

4. série
    1:2
    Strömwall nic nevymýšlel, trefil beton brankáře a dá se říci, že svůj nájezd zahodil.

4. série
    1:2
    Geraskin to také zkoušel do forhendu, jenže jemu se zakončení nepovedlo.

3. série
    1:2
    Bujnickij provedl kličku do forhendu a se štěstím proměňuje, Minsk žije.

3. série
    0:2
    Výborně Kolosov. Při zákroku si pomohl hokejkou, takže Press neuspěl.

2. série
    0:2
    Bengtsson neuspěl, při zakončení mu ujel kotouč.

2. série
    0:2
    Vovčenko předvedl ukázkový blafák a Severstal vede v rozstřelu 2:0!

1. série
    0:1
    Tedenby naopak neuspěl, jeho klička skončila zákrokem brankáře.

1. série
    0:1
    Jemec si pohrál s brankářem, položil ho a dokázal mu umístit puk mezi nohy.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 32. K. Voronin, 38. Pyškajlo (Tedenby), 40. L. Bengtsson (Usov) – 27. Jemec (M. Kazakov), 34. Timašov (Kolmykov, Šostak), 46. Vovčenko (M. Tichonov, Kodola), rozh. náj. Vovčenko