Sparta – Olomouc | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Třinec – Plzeň | 2:3 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:0 (kon.) |
Vítkovice – K. Vary | 6:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:1 (po pr.) |
Motor ČB – Kladno | 3:2 (kon.) |
Vrchlabí – Slavia | 0:2 (kon.) |
St. Louis – Montreal | 4:1 (kon.) | | | Toronto – Chicago | 5:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Anaheim | 1:0 (kon.) |
Buffalo – Washington | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | NY Islanders – New Jersey | 4:2 (kon.) | | | Arizona – Philadelphia | 3:5 (kon.) |
Calgary – Boston | 2:4 (kon.) | | | Seattle – Columbus | 4:5 (po pr.) | | | Edmonton – Carolina | 1:3 (kon.) |
San Jose – Dallas | 2:1 (kon.) | | | Los Angeles – Minnesota | 2:1 (kon.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Kunlun | 3:2 (po pr.) | | | Barys – Nižněkamsk | 1:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Jaroslavl – CSKA Moskva | 3:2 (po pr.) | | | Petrohrad – Dynamo Moskva | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Soči – Čerepovec | 5:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 5:2 (kon.) | | | Minsk – Jokerit | 5:3 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Riga – N.Novgorod | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Linz | 4:1 (kon.) |
Nové Zámky – Prešov | 2:3 (kon.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 0:3 (kon.) | | | Košice – Lipt. Mikuláš | 2:1 (kon.) |
Nitra – HC Slovan | 0:4 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Poprad | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Zvolen | 0:2 (kon.) |
Chomutov – Klášterec nO | 8:2 (kon.) |
Žihadla Moravské Budějovice – Humpolec | 7:3 (kon.) |
Kobra – Poruba 2011 | 2:4 (kon.) | | | Technika Brno – Ústí n/L | 8:2 (kon.) | | | Chrudim – Warriors Brno | 4:3 (kon.) |
Písek – Přerov | 4:3 (po pr.) | | | Vsetín – Kralupy n. Vltavou | 11:1 (kon.) |
po s.n. (0:2)
SKA Petrohrad
1:2
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Dynamo Moskva
MJ
Branky a nahrávky:
25. E. Galimov (Timkin, Soljannikov) – 47. Raševskij (O. Lindberg), rozh. náj. Raševskij
Rozhodčí: Gašilov – Sidorenko
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Nikita Gusev (PET)
0:1 Oscar Lindberg (DMS)
2. série:
0:1 Michail Vorobjov (PET)
0:1 Anton Wedin (DMS)
3. série:
0:1 Anton Burdasov (PET)
0:2 Dmitrij Raševskij (DMS)
4. série:
0:2 Emil Galimov (PET)
SKA Petrohrad:
Lars Johansson (Samonov) – Pylenkov, M. Robinson (A), N. Sedov, Kamalov, Soljannikov, Grjaznov, Lisov – Burdasov (C), Kemppainen, V. Zykov – Danila Moisejev, M. Vorobjov, N. Gusev (A) – Ketov, L. Komarov, Alexandr Volkov – E. Galimov, Cicjura, Timkin.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva: I. Bočarov (A. Jerjomenko) – Andrej Sergejev, A. Bělov, Vojnov, A. Mironov (A), J. Zajcev, S. Bojkov, V. Michajlov, A. Pedan – Wedin, Šipačov (C), Galijev – Raševskij, O'Dell (A), O. Lindberg – Muranov, Jakimov, Klinkhammer – Petunin, V. Jefremov, A. Fjodorov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva: I. Bočarov (A. Jerjomenko) – Andrej Sergejev, A. Bělov, Vojnov, A. Mironov (A), J. Zajcev, S. Bojkov, V. Michajlov, A. Pedan – Wedin, Šipačov (C), Galijev – Raševskij, O'Dell (A), O. Lindberg – Muranov, Jakimov, Klinkhammer – Petunin, V. Jefremov, A. Fjodorov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov – Sidorenko
Diváci:
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Michail Vorobjov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nikita Sedov – 2 min., sekání).