Ottawa – Philadelphia 3:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Boston 2:4 (kon.)
Calgary – Buffalo 0:1 (po pr.) | Anaheim – Florida 0:3 (kon.) | San Jose – Colorado 3:5 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 4:2 (kon.) | Edmonton – New Jersey 6:3 (kon.)
Vegas – Los Angeles 5:1 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Columbus – St. Louis 5:4 (kon.)
Minnesota Wild
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 19.03.2022, 19:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

52:53
    Jordan Greenway si nebezpečně sjížděl před bránu a Calvin de Haan ho fauloval. Dvě minuty za držení.

35:07
    Ryan Carpenter podrazil ihned po vhazování v obranném pásmu Kirilla Kaprizova a byl vyloučen.

32:41
    Patrick Kane byl faulován mezi trestnými lavicemi a Kevin Fiala dostal dvě minuty za vysokou hůl.

17:12
    Chicago šlape v závěru první třetiny vodu a po inkasovaném gólu bude hrát v oslabení. Hostující kapitán Jonathan Toews byl vyloučen za hákování.

07:00
    Ryan Hartman a Patrick Kane se navzájem podrazili ve středním pásmu a oba byli vyloučeni na dvě minuty.

03:40
    Jake McCabe byl podražen u hrazení a Jordan Greenway dostal úvodní trest v dnešním zápase. Přesilová hra.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. F. Gaudreau (K. Fiala, Merrill), 57. Hartman (Zuccarello, Kaprizov), 60. Greenway – 49. S. Jones (P. Kane, D. Strome)

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Merrill, Dumba (A), J. Brodin, D. Kulikov, Goligoski – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – Dewar, Jost, Duhaime.
    Trenér: Dean Evason

Chicago Blackhawks: Lankinen (M.-A. Fleury) – S. Jones, de Haan, C. Jones, McCabe, E. Gustafsson, A. Vlasic, R. Stillman – P. Kane (A), D. Strome, DeBrincat (A) – Dach, J. Toews (C), Katchouk – Lafferty, R. Carpenter, D. Kubalík – Entwistle, T. Raddysh.
    Trenér: Derek King

Rozhodčí: François St. Laurent, Chris Lee. Čároví: Jonathan Deschamps, Scott Cherrey

Diváci: 19226