Southampton – Manchester Utd. 0:1 (kon.) | Brentford – Everton 1:1 (kon.) | Brighton – Leeds 1:0 (kon.)
Chelsea – Leicester 2:1 (kon.) | Liverpool – Bournemouth 9:0 (kon.) | Manchester City – Crystal Palace 4:2 (kon.)
Arsenal – Fulham 2:1 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:0)
Manchester United
Sobota 27.08.2022, 13:30 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 4. kolo

90+6
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Fred).

90+5
    Další zajímavá možnost! James Ward-Prowse načechral míč k zadní tyči, kde střílel osamocený Mara, ale z voleje poslal míč vedle zadní tyče!

90+4
    Domácí se nakonec dočkali obrovské šance! Lyanco se ve vápně pokusil o nůžky, ale jeho ránu vykopl před brankovou čárou Dalot.

90+2
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Fred.

88
    Střídání v týmu Southampton FC:
    ze hřiště odchází Moussa Djenepo, přichází Romain Perraud.
    ze hřiště odchází Joe Aribo, přichází Lyanco.

83
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Scott McTominay).

80
    ze hřiště odchází Anthony Elanga, přichází Casemiro.

77
    ze hřiště odchází Adam Armstrong, přichází Sekou Mara.

68
    ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Cristiano Ronaldo.

67
    Mohlo být vyrovnáno! Na centr z levé strany si naběhl Kyle Walker-Peters, ale jeho zajímavou hlavičku de Gea reflexivně vyškrábl.

63
    ze hřiště odchází Mohamed Elyounoussi, přichází Stuart Armstrong.

55
    Manchester United právě vstřelil branku! Hostující celek se deset minut po změně stran dostává do vedení po pohledné akci! Přihrávku na pravou stranu dostal Dalot, který pohotově odcentroval na hranici vápna a osamocený BRUNO FERNANDES z voleje uklidil míč k tyči.

50
    Žlutá karta pro tým Manchester United (Diogo Dalot).

50
    První zajímavou možnost druhé půle si připravili hosté. Scott McTominay si naběhl za obranu, dostal se ke skákavému míči, ale jeho střelu domácí brankář vyrazil na roh.

31
    Obrovská šance Southamptonu! James Ward-Prowse se ujal rozehrávky rohového kopu a jeho centr propadl na zadní tyč, kde nedokázal přesně zakončit Armel Bella-Kotchap.