Sassuolo – Inter 1:2 (kon.) | AC Milán – Juventus 2:0 (kon.) | Bologna – Sampdoria 1:1 (kon.)
AC Milán
2:0 (1:0)
Juventus FC
Sobota 08.10.2022, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 9. kolo

AC Milán byl v tomto zápase lepším týmem, dokázal proměnit dvě ze tří střel na branku, díky čemuž vyhrává tento duel. Juventus si výraznější šanci vypracoval až v závěru, ale neproměnil ji. (19:57:18)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:7.

90+5

90+4
    Žlutá karta pro tým AC Milán (Sandro Tonali).

Žlutá karta pro tým Juventus FC (Leandro Paredes, Moise Kean).

90+3
    AC Milán rozehrával rohový kop, následovala potyčka u rohového praporku.

90+2
    Wojciech Szczęsny se nyní předvedl ve velmi dobrém světle, protože vytáhl zakončení soupeře z bezprostřední blízkosti.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Hosté vybojovali rohový kop, ale centr před branku byl hodně nepovedený.

89
    AC Milán se pokouší dohrát v poklidu zápas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Více ze hry mají sice hosté, ale přes dobře hrající obranu soupeře nemohou překonat.

86
    Moise Kean si nabíhal před branku, kam se mu spoluhráči pokoušeli dostat míč, ale nepovedlo se.

86
    Centr se sice od praporku snesl před branku, ale obrana AC si v pohodě dokázala poradit.

85
    Juventus zjednodušil hru, díky čemuž zatlačil na soupeře, a pak vybojoval rohový kop.

84
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Aster Vranckx,
    ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Divock Origi.

82
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí drží míč daleko od své branky.

80
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí AC vede o dvě branky a míří za výhrou.

80
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Matías Soulé.

79
    ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Moise Kean.

77
    Sledovat budeme další rohový kop domácích. Rafael Leão nakrátko rozehrál, ale centr před branku nebyl povedený.