Bournemouth – Leicester 2:1 (kon.) | Chelsea – Wolverhampton 3:0 (kon.) | Manchester City – Southampton 4:0 (kon.)
Newcastle – Brentford 5:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 0:1 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (0:1)
Leicester City
Sobota 08.10.2022, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth (Kapacita: 11 364) • Anglická Premier League • 10. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:15. (17:58:05)

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli lepším týmem v prvním poločase a zaslouženě tak vedli 0:1, a to když se už v desáté minutě střelecky prosadil Patson Daka. Do druhého poločasu však lépe vstoupili domácí a už od začátku byli aktivnějším týmem směrem dopředu. Vyrovnat se jim podařilo v 68. minutě, kdy se prosadil Philip Billing a připsal si na své konto třetí branku v letošní sezóně. O tři minuty později už domácí vedli 2:1. Solanke skvěle zklepl míč na Ryana Christieho, a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil. The Cherries stav utkání udrželi až do závěrečného hvizdu a do tabulky si připisují tři body.

90+6

90+5
    Oba týmy už jen dohrávají zápas a vypadá to, že domácí dnes zvítězí a připíší si do tabulky tři body.

90+3
    Domácím se podařilo vstřelit třetí branku, ale ta nebyla uznána z důvodu ofsajdu.

90+3
    Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.

90+3
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Anthony se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí penaltu neodpískal.

90+2
    Střídání v týmu AFC Bournemouth:
    ze hřiště odchází Dominic Solanke, přichází Kieffer Moore.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Žlutá karta pro tým Leicester City (James Maddison).

88
    Domácí ho rozehráli na krátko a momentálně si míč přihrávají na polovině soupeře.

87
    Solanke byl faulován na polovině soupeře a domácí tak budou zahrávat přímý kop.

86
    Střídání v týmu Leicester City:
    ze hřiště odchází James Justin, přichází Ayoze Pérez.

85
    Vardy při jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře udeřil brankáře domácích kolenem do hlavy, a ten je tak nyní ošetřován na hrací ploše.

84
    Maddison zkusil přihrát na Iheanacha. Ten si však míč špatně zpracoval a dopředu tak mohou vyrazit domácí.

83
    Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů. Faulován byl Maddison.