Vltavín – Karlovy Vary 2:2 (kon.) | Sokolov – Motorlet 2:1 (kon.) | Plzeň B – Hostouň 4:2 (kon.)
Č. Budějovice B – Zbuzany 1:1 (kon.) | Domažlice – Písek 3:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
4:2 (1:2)
TJ Sokol Hostouň
Sobota 08.10.2022, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:44:09)

O konečné dělbě bodů rozhodla čtvrthodina po změně stran, ve které plzeňští fotbalisté třikrát skórovali. Hosté rozhodně nic nezabalili, ovšem v největší šanci nastřelili pouze brankovou konstrukci. Úplný závěr utkání si plzeňské béčko pohlídalo.

90+4

90+3
    Ještě karetní trest, domácí Adam Kronus zpomalil hostující rozehrávku, za což byl sudím Lerchem náležitě potrestán.

90+2
    Jednu z posledních houstoňských akcí v zápase zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd.

90+1
    Sudí Lerch přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první spěje ke svému konci, domácí se osvobodili za cenu dlouhého odkopu do bezpečí.

90
    Zdá se, že hosté už na srovnání nemají dostatek sil. Plzeňská Viktoria bude vhazovat na útočné polovině hřiště.

89
    Střídající Alao měl dvě možnosti. Místo přihrávky rozeběhnutému spoluhráči zakončoval zpoza vápna. Pančev byl na zemi včas!

87
    Nepříliš přesvědčivý výběh Mrózka, hosté si zopakovali rohový kop. Po něm následovalo nepřesné zakončení!

85
    Miker pospíchal sám na branku a zdálo se, že byl lehce zatažen za rameno vracejícím plzeňským zadákem. Rozhodčí hru nechal pokračovat.

84
    Střídající Alao zasáhl do hry, čímž aktivoval vlastní ofsajd. Hostouň rychle rozehrála, jenže o balón znovu záhy přišla.

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Adam Čihák, přichází Dabani Godwin Alao,
    ze hřiště odchází Pavel Gaszczyk, přichází Tomáš Keltyčka.

82
    Hosté byli po vlastní standardce vytlačeni zpět na vlastní polovinu hřiště, museli si výpomoci s brankářem Pančevem.

80
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Javier Neruda, přichází Kyrylo Shkyria.

79
    Další zakončení Mikera, tentokráte po otočce levou nohu. To nebyl vůbec špatný pokus, střele k většímu úspěchu chyběl zhruba metr.

78
    Miker přetlačil kapitána Čiháka, který se dožadoval odpískání faulu. Hostující hráč pak z úhlu na levé straně vyzkoušel pozornost připraveného Mrózka, domácí gólman vyrážel.

77
    Po centru zprava hlavičkoval Gaszczyk. Pokoušel se zamířit na zadní tyč, avšak s agresivitou do přehnal, branku minul.

76
    Pančev si doběhl pro balón a bleskově rozehrál svým spoluhráčům. Ti ve druhém poločase kupí jednu chybu za druhou.

74
    Střídání rozkouskovala hru, na nějaký zvrat to momentálně nevypadá. Domácí kombinují na útočné polovině hřiště.