Lecce – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 1:1 (kon.) | Fiorentina – Salernitana 2:1 (kon.)
Inter – Bologna 6:1 (kon.) | Turín – Sampdoria 2:0 (kon.)
ACF Fiorentina
2:1 (1:0)
US Salernitana 1919
Středa 09.11.2022, 20:45Italská Serie A • 14. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:11. (22:45:38)

Giacomo Bonaventura poslal domácí celek v prvním poločase do vedení, za hosty ve druhé části zápasu srovnal Boulaye Dia. Nerozhodný stav trval až do 82. minuty, kdy zápas překlopil ve prospěch domácích Luka Jović.

90+6

90+5
    Dostáváme se do poslední minuty hry, domácí celek hraje takticky velmi dobře. Navíc rozehrává na útočné polovině.

90+4
    Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Ivan Radovanović).

90+3
    Domácí brankář, která bude rozehrávat, rozhodně nespěchal.

90+2
    Krzysztof Piątek zkoušel míč poslat na branku, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče nebo trefit branku. Následně akce hostů končí ofsajdem.

90+1
    Domácí celek vybojoval rohový kop, ACF jej rozehrálo nakrátko.

90+1
    Celkem pět minut uvídíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Riccardo Saponara to vzal na sebe, ale jeho projektil z otočky končí nad brankou.

87
    Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím.

87
    Pietro Terracciano rozehrává od své branky, nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté drží pracně získaný náskok.

85
    Špatná akce hostů končí u domácího brankáře, míč dokázal vybíhající Luigi Pietro Terracciano rychel rozehrát.

83
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Alfred Duncan.

83
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Erik Botheim.

83
    K velké radosti domácích fanoušků se jejich oblíbenci dokázali prosadit a nyí už mají hosté málo času na odpověď.
    82. Luka JOVIĆ - 2:1

82
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Videorozhodčí platnost branky potvrdili, domácí celek se dostává zaslouženě do vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče se z náběhu prosazuje aktivně hrající LUKA JOVIĆ. Asistence: Riccardo Saponara.