Lecce – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 1:1 (kon.) | Fiorentina – Salernitana 2:1 (kon.)
Inter – Bologna 6:1 (kon.) | Turín – Sampdoria 2:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:1 (0:0)
AS Řím
Středa 09.11.2022, 18:30 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore (Reggio nell'Emilia). • Italská Serie A • 14. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:30:37)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 14:13.

Dlouho se zdálo, že ani druhá půle žádný gól nepřinese a týmy si rozdělí po bodu. Stala se nakonec jen část, obě mužstva si z dnešního klání opravdu odnáší jednobodový zisk, avšak gólů se fanoušci přeci jen dočkali, nejprve se prosadil celek z hlavního města, který deset minut před koncem základní hrací doby protrhl střeleckou smůlu, jenže náskok mu vydržel pouhých pět minut. I přes vysoké nastavení se už další změna skóre nekonala, remíza je nejspíš spravedlivá.

90+7

90+6
    Málem se hosté dostali ještě do jedné šance, ale obraně Sassuola se povedlo odehrát balón do bezpečí.

90+5
    Tammy Abraham statečně bojoval proti trojnásobné přesile, ale do šance se nedostal.

90+4
    Domenico Berardi střílel z dálky přímo do náruče brankáře hostů.

90+3
    Žlutá karta pro tým AS Řím (Gianluca Mancini).

90+3
    Teď vybuchla zlostí celá střídačka domácího celku a není se moc čemu divit, hlavní arbitr píská sice faul ve prospěch domácích, ale v době, kdy se zelený tým vydával do přečíslení. Tady měla zůstat výhoda.

90+2
    Hosté se snaží strhnout vedení zpět na svou stranu a domácí mají hodně práce v obraně.

90+1
    Nastavuje se ještě šest minut.

89
    Autor vyrovnávacího gólu nyní nebojácně skluzem šel proti míči a zabránil tak postupu soupeřova celku dopředu.

88
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Giorgos Kyriakopoulos, přichází Rogério.

88
    ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Domenico Berardi.

86
    Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Andrea Pinamonti). Střelec vyrovnávací trefy při oslavě sundal dres.
    85. Andrea PINAMONTI - 1:1

85
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Hosté příliš dlouho nevedli. Lauriente stačil míč před postranní lajnou doběhnout, poté přihrát na malé vápno, kde nepohlídaný ANDREA PINAMONTI tečoval balón do horní části brány, Rui Patrício se míče sice dotkl, avšak stačil jej tečovat už jen do sítě.

83
    Domácí se snaží s výsledkem něco udělat, ale kombinují příliš daleko od soupeřovy svatyně.
    80. Tammy ABRAHAM - 0:1