Kolín nad Rýnem – Leverkusen 1:2 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 4:2 (kon.) | RB Lipsko – Freiburg 3:1 (kon.)
Schalke – Mohuč 1:0 (kon.) | Union Berlín – Augsburg 2:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:2 (1:0)
Bayer Leverkusen
Středa 09.11.2022, 18:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 14. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku středečního večera se s vámi loučím, na shledanou. (20:32:12)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 10:7. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:7.

Je dobojováno. Druhý poločas měl úplně jiny charakter než ten první. Viděli jsme o poznání více útočných akci a také o jednu branku navíc, než v úvodní půli. Pokud by domácí ve 49. minutě proměnili obrovské šance, kterými by se dostali do dvougólového vedení, mohl zápas vypadat zcela jinak. Hosté si zřejmě pomohli trojnásobným střídáním z 59. minuty, kterým se kouč Xabi Alonso snažil oživit výkon hostů. Ovoce mu to přineslo hned za šest minut později, kdy skóre zápasu vyrovnal Nadiem Amiri. Vyrovnávací branka Leverkusen nabudila a za dalších šest minut se hosté radovali podruhé. Krásnou akci zakončil Moussa Diaby. V 82. minutě mohli domácí vyrovnat, to by ale Tigges nesměl hlavičkovat pouze do brankové konstrukce. Leverkusen si tedy dnes z Kolína odváží tři body a v tabulce poskočil na třináctou příčku, Kolín naopak zůstal dvanáctý.

90+4

90+4
    Poslední momenty zápasu se odehrávají na polovině hrací plochy a je zřejmě jasné, že dnes vyhrají hosté.

90+4
    Míč se po centru z přímého kopu ve skrumáži odrazil od jednoho z hráčů Kolína do zámezí. Odkop od branky Hrádeckého.

90+3
    Hector ještě vykřesal naději pro Kolín. Na levé straně vybojoval na svou osobu faul a domácí si zahrají přímý kop.

90+2
    Domácí už moc času na vyrovnání nemají. V druhé minutě nastavení navíc kombinují na polovině hřiště.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Záměr Solda nepochopili jeho spoluhráči a centr za obranu si našel pouze brankář Hrádecký.

90
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Jeremie Frimpong, přichází Timothy Fosu-Mensah.

89
    Žlutá karta pro tým Bayer Leverkusen (Kerem Demirbay).

87
    Bakker si neporozuměl se spoluhráči na levé straně a jeho přihrávka pouze doputovala až ke brankáři Schwäbemu, který bleskově posílá míč směrem dopředu.

85
    ze hřiště odchází Callum Hudson-Odoi, přichází Kerem Demirbay.

84
    Rozehrávka přímého kopu se Dudovi nepovedla a hostující obrana tedy tuto situaci řešit nemusela.

84
    Žlutá karta pro tým Bayer Leverkusen (Robert Andrich).

84
    Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Jan Thielmann).

83
    Na hřišti se nám začíná přiostřovat. Hincapié fauloval svého protihráče v nebezpečné pozici pro jeho tým. Přímý kop budou zahrávat domácí fotbalisté.

82
    Mohlo být vyrovnáno! Pořádnou dávku štěstí teď dostali hráči Leverkusenu po hlavičce Tiggese, který svůj pokus poslal pouze do břevna.