Česko
2:2 (1:1)
Rakousko
Středa 09.11.2022, 11:00 • Lanžhot • Reprezentace U15

Český národní tým do patnácti let ve svém prvním mezistátním zápase uhrál remízu s Rakouskem 2:2. Nutno ale dodat, že tým Karla Havlíčka byl v zápase lepší a vytvořil si více šancí. Celou řadu z nich ale neproměnil a musí se tak spokojit s remízou. (18:17:26)

80

78
    Vůli po vítězství mají očividně větší čeští fotbalisté, moc času ale již nemají.

73
    Zápas spěje ke svému konci a oba celky hrají nyní trochu opatrněji. Očividně nikdo nechce dnes prohrát.
    68. Adam NOVÁK - 2:2

68
    Česko právě vstřelilo branku!
    Český tým opět srovnává skóre! Ve vápně Rakouska se nejlépe zorientoval ADAM NOVÁK, který sám před brankářem nezaváhal a ve velké pohodě poslal balon do sítě – 2:2!

63
    Tým Karla Havlíčka je opět o něco aktivnější, stále se ale hraje hodně živelně od vápna k vápnu a zdá se, že gól by mohl dát jakýkoliv tým.

60
    To byla šance! Nyní se zaskvěl rakouský gólman po střele Leoše Tupce!

55
    Český tým se ale nevzdává a snaží se opět nastěhovat k bráně soupeře.
    50. Nicolas JOZEPOVIC - 1:2

50
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je NICOLAS JOZEPOVIC, který poslal míč do brány hodně drzým lobem ala Antonín Panenka. Rakousko vede 2:1!
    49. Pokutový kop pro Rakousko

49
    Nyní ale pozor. Rozhodčí Černý odpískal po zákroku českého brankáře pokutový kop a Rakušané se mohou vrátit zpět do zápasu.

45
    Rakušané vstoupili do druhé půle lépe a opticky hru vyrovnali. Na první šance ale čekáme.

41

Český národní tým hráčů do patnácti let byl v prvním poločase zápasu s Rakouskem lepší. Češi ale rychle prohráli a po celé řadě šancí se jim podařilo srovnat až v samém závěru první půle.