Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)
San Jose – Detroit 4:7 (kon.)
Florida Panthers
4:6 (0:4, 3:1, 1:1)
Dallas Stars
Pátek 18.11.2022, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Vítám vás u velmi bohatého čtvrtečního programu NHL, ve kterém nás čeká hned 13 zápasů. My se zde zaměříme na konferenční souboj, protože Florida Panthers na svém ledě přivítá Dallas Stars.

Utkání startuje něco málo po jedné hodině ranní.

(9-6-1)

Florida zatím lehce zaostává za tím, co předváděli Panteři v minulém ročníku, kdy se jim velmi dařilo a okupovali přední příčky Východní konference potažmo i celé NHL. V této sezóně to zatím není úplně ono.

Nicméně jestli je něco o co se Panthers mohou opřít, tak je to hra před svými fanoušky. Ze sedmi domácích zápasů totiž v základní hrací době prohráli pouze v jednom případě. Jednou poté ještě brali bod po porážce v prodloužení, ale jinak se o svou domácí bilanci mohou velmi opřít.

Poslední zápasy

Florida Panthers – Washington Capitals 5:2
    Florida Panthers – Edmonton Oilers 2:4
    Florida Panthers – Carolina Hurricanes 3:0

(9-5-2)

Hokejistům z Texasu zatím velmi pomohla předsezónní změna trenéra a i díky tomu se Dallas pohybuje na předních příčkách Západní konference. Oproti předchozím sezónám jsou Stars mnohem více ofenzivnějším týmem.

Velké výkony především podává mladý Jason Robertson, který před sezónou podepsal s týmem novou smlouvu, kvůli čemuž sice vynechal tréninkový kemp, ale na jeho výkonech to vůbec není poznat.

Tampa Bay Lightning – Dallas Stars 5:4 pp.
    Philadelphia Flyers – Dallas Stars 1:5
    Dallas Stars – San Jose Sharks 4:5

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Forsling, Montour, Ekblad (A), M. Staal, Gudas, Mahura – M. Tkachuk, Verhaeghe, Reinhart – Lundell, Lomberg, White – Bennett, Luostarinen, Hörnqvist (A) – E. Staal, Cousins.
    Trenér: Paul Maurice

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – R. Suter, Heiskanen (A), Lindell, Hakanpää, Hanley, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Seguin, Blümel – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Nicholson, Charron – Deschamps, Gawryletz.
    Na poslední chvíli vypadl ze sestavy domácí kapitán Aleksander Barkov, a tak domácí hokejisté odehrají zápas pouze v jedenácti útočnících!

00:01

00:16
    Domácí hokejisté se hned nacpali do svého útočného pásma, kde nakonec přichází i první ohrožení brány Dallasu, avšak Wedgewood si se střelou Erica Staala od pravého mantinelu poradil.

00:38
    Poprvé se do útoku dostali i hostující hokejisté, ale Dallas zatím Bobrovského nijak neohrozil.
    Do svého 500. utkání v NHL nastupuje domácí útočník Sam Bennett!

01:12
    Reinhart po pravé straně vletěl do útočného pásma, kde ihned napřáhl a jeho dělovka orazítkovala břevno hostující klece!

01:39
    Na druhé straně se ke střele z levé strany dostal Kiviranta, avšak jeho pokus letěl mimo tři tyče domácí klece.

02:19
    Ekblad vyzkoušel od modré čáry pozornost hostujícího brankáře a Wedgewood nahození domácího obránce jen vyrazil do rohu kluziště.

02:46
    Florida bude hrát první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hákování dostává Miro Heiskanen (DAL).

02:56
    Dallas však vyhrál následné vhazování a hosté ihned vyhodili puk ze svéh obranného pásma.

03:17
    Stars zastavili další útočnou snahu domácích hokejistů a kotouč opět putuje přes všechny čáry.

03:39
    Lundell dostal přihrávku mezi kruhy, odkud hned střílel, ale Wedgewood jeho střelu ukryl ve své výstroji a nedopustil ani žádnou dorážku.

03:51
    Suter svou holí vstoupil do kombinace domácích hokejistů a Dallas díky tomu následně dostal puk ze svého obranného pásma.

04:25
    Florida se zatím nemůže vrátit zpět do svého útočného pásma, když domácí hokejisté musejí pro puk k Bobrovskému.

04:58
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars přežili své první oslabení a vzápětí se hosté vydali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde nakonec Seguin nahrál ROOPEMU HINTZOVI, jenž byl zcela sám před Bobrovským, kterého překonal střelou pod břevno. Finský útočník tak skvěle oslavil své dnešní narozeniny. Asistence: Tyler Seguin, Esa Lindell.
    04:58 Roope HINTZ - 0:1

05:41
    Dallasu se nevydařila útočná rozehrávka, když kotouč pouze přeměřil ceclé kluziště, a tak je hostujícím hokejistům odpískán icing.

06:02
    Bennett vystřelil od modré čáry, avšak jeho střelu Wedgewood viděl, takže si připsal hodně jednoduchý zákrok lapačkou.

06:45
    Blümel pouze u modré čáry nahodil kotouč do útočného pásma, kde si kotouč přebírají domácí hokejisté.

07:22
    Forsling od modré čáry vyslal hodně schované nahození a Wedgewood se ve své bráně jen otočil za pukem, který proletěl kolem jeho brány.

07:43
    Florida bude hrát další přesilovou hru, protože za bránou Dallasu podrazil Ty Dellandrea (DAL) jednoho z domácích útočníků a za své počínání dostává dvě minuty.

07:54
    Střela Montoura od modré čáry byla sražena za bránu Stars, odkud následně Hakanpää odpálil touš přes všechny čáry.

08:22
    Opět musí do akce hokejka domácího brankáře Bobrovského, který míří pro puk za svou klec.

08:45
    Montour neudržel puk v útočném pásmu, a tak jej musejí domácí hokejisté vyklidit.

09:09
    Bennett skončil na ledě a hned se díval po rozhodčích a chtěl další trest pro hostující, ale rozhodčí žádný trest nesignalizují.

09:45
    Dallas tedy bez větších potíží ubránil i své druhé oslabení v utkání.
    Mason Marchment poprvé nastupuje proti svému bývalému zaměstnavateli, kde během jedné sezóny zanechal velkou stopu.

10:15
    Mahura dostal přihrávku na modrou čáru a jeho střela po ledě jen vyprášila beton Wedgewooda.

10:21
    Wedgewood si nyní musel poradit s dělovkou Ekblada a hostující brankář pokus domácího brankáře jen vyrazil mimo svou klec.

10:47
    Johnston skvěle prostrčil puk mezi obránci Floridy na Dellandreau, který byl už následně sám před Bobrovským, avšak toho se svou kličkou do bekhendu nepřekonal.

11:12
    Panteři pouze poslali puk přes celé kluziště a domácím hokejistům je odpískáno zakázané uvolnění.

11:48
    Floridě se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, ale kotouč se velmi rychle vrací pod kontrolu hostujících hokejistů.

12:27
    Bobrovskij si připsal hodně jednoduchý zákrok, když si ruský brankář musel poradit s nahozením Lindella od modré čáry.

13:14
    Domácím se z rohu kluziště podařilo dostat puk na modrou k Ekbladovi, jenž se do kotouče hned opřel a Wedgewood jeho ránu udržel ve své výstroji.

13:29
    Robertson vjel s pukem po levé straně do útočného pásma, kde následně z kruhu vystřelil a jeho pokus končí u Bobrovského.

13:35
    Hned po vyhraném vhazování zkoušel od modré nahodit puk Heiskanen a do akce musela lapačka Bobrovského.

14:31
    Ani jednomu z týmů se nyní nepodařilo založit kloudnou akci, a tak se kotouč jen přelil z jedné strany na druhou.

14:43
    Marc Staal přejel s pukem do útočného pásma, kde ihned vystřelil a Wedgewood jeho pokus vyrazil svým betonem.

14:59
    Dallas šel následně do útoku, jenže akce Stars skončila hned na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.

15:16
    Stars odskakují na rozdíl dvou branek! Faksa poslal kotouč na modrou NILSOVI LUNDKVISTOVI, který následně s pukem objel celé útočné pásmo a u brány Floridy si přehodil kotouč z bekhendu na forhend a z velkého úhlu poslal puk do domácí brány. Pro Lundkvista je to vůbec jeho první branka v dresu Stars. Asistence: Radek Faksa, Luke Glendening.
    15:16 Nils LUNDKVIST - 0:2

15:53
    Florida nezvládla souboj u mantinelu, odkud vydolovali kotouč hosté a Dellandrea sice byl následně tvrdě zastaven jedním z obránců Panthers, ale díky tomu jel na Bobrovského sám JAMIE BENN, jenž poslal kotouč po ledě pod ležícím brankářem Floridy. Asistence: Ty Dellandrea, Wyatt Johnston.
    15:53 Jamie BENN - 0:3

16:12
    Po delší době se do akce dostává i Wedgewood, jenž si však poradil s hodně jednoduchou střelou domácích hokejistů.

16:51
    Po zblokované střele Montoura jel sám na Bobrovského Blümel, který při svém úniku příliš zpomalil a při jeho kličce do forhendu jej dojel Forsling, který českému útočníkovi při jeho kličce do forhendu přizvedl hůl.
    16:51

17:38
    Bobrovskij nyní pomohl s rychlou rozehrávkou, když poslal dlouhý pas až na útočnou modrou Lombergovi.

18:14
    Jenže z útoku Floridy nic nebylo, a tak se do svého útočného pásma opět dostávají Stars.

18:34
    Bobrovskij si musel poradit hned se dvěma střelami od modré čáry a pokus Sutera už skončil v jeho výstroji.

19:05
    Florida jen poslala puk za bránu Dallasu, kde si ho bez větších potíží přebírají hostující hokejisté.

19:34
    Verhaeghe si ve středním pásmu přebral přihrávku, přejel do útoku, kde nakonec z hranice levého kruhu i vystřelil a Wedgewood si proti jeho střele velmi dobře povyjel a především touš udržel ve své výstroji.

19:39
    Hned po vyhraném vhazování letí na Wedgewooda další střela, kterou opět hostující brankář chytá.

19:52
    Marchment u modré čáry zachytil přihrávku na Montoura a díky tomu jeli hosté ve dvou na jednoho, kde právě Montour moc povyjel vůči svému bývalému spoluhráči, který tak nahrál TYLERU SEGUINOVI, jenž následně tváří v tvář Bobrovskému trefil kotouč přesně mezi betony ruského brankáře. Asistence: Mason Marchment.
    19:52 Tyler SEGUIN - 0:4

20:00

Je za námi hodně divoká první třetina, ve které jsme mohli vidět hned čtyři branky. Bohužel pro domácí fanoušky padly všechny čtyři góly do jejich brány. Stars hodně krutě tvrdě trestají chyby v obranné hře Floridy, když se za hostující postupně trefili Hintz, Lundkvist, Benn a Seguin.

Hned tři ze čtyř branek Stars padly z rychlé akce, kdy už byl útočník Dallasu zcela sám před Bobrovským, jenž takových akcí musel v první třetině řešit hned několik, ale útočníci Dallasu byli víc úspěšní než brankář Floridy. Bude ve druhé třetině už v bráně mladý Knight?
    V první třetině to byla doslova demolice v podání hokejistů Dallasu, kteří nastříleli hned čtyři branky.

20:01
    Jak se dalo očekávat, tak do druhé třetiny už v bráně domácích nastupuje Spencer Knight, který vystřídal Sergeje Bobrovského.

20:15
    Wedgewood si hned na začátku druhé třetiny připisuje úspěšný zákrok, když si hostující brankář poradil se střelou od modré čáry z hole Forslinga.

20:51
    Další nahození od modré čáry bylo zastaveno ještě před Wedgewoodem.

21:24
    Benn nahrál kotouč na modrou Lindellovi, jenž se svou následnou střelou trefil hned prvního bránícího hráče Floridy.

22:10
    Faksa prošel kolem Gudase, ale následně v útočném pásmu volil místo střely zadovku, kterou sebrali domácí hokejisté.

22:23
    Knight si připisuje první úspěšný zákrok v utkání, když si domácí brankář poradil s nahozením od modré čáry.

23:07
    Heiskanen chtěl vyhodit kotouč o mantinel z obranného pásma Dallasu, ale puk se nakonec odrazil do hlediště.

23:26
    Lundell byl s pukem vytlačen do rohu kluziště, odkud se následně touš dostal před bránu Stars, kde ho Wedgewood přikryl svou lapačkou.

24:02
    Reinhart se snažil dostat puk za obranu Dallasu na najíždějícího Montoura, avšak tento pas si pohlídal Lindell.

24:36
    Kiviranta zkusil vystřelit z levé strany zpoza obránce, avšak jeho střela jen proletěla kolem domácí klece.

25:09
    Hintz obdržel přihrávku na střed útočného pásma, ale jeho následná střela letěla příliš nad bránu Floridy.

25:24
    Ofenzivní akce Dallasu je ukončena hvizdem čárového rozhodčího, protože se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.

25:35
    Florida bude hrát svou třetí přesilovou hru, protože dvě minuty za hru vysokou holí dostává Tyler Seguin (DAL).

25:50
    Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

25:54
    Panteři se vzápětí pokusili rychle vrátit zpět do útoku, ale domácí hokejisté se pouze dostali do ofsajdového postavení.

26:40
    Montour posílal puk střílenou přihrávkou na teč, avšak Tkachukovi se nepodařilo ztečovat kotouč mezi tři tyče.

27:05
    Heiskanen skvěle zastavil útočnou akci Floridy a finský obránce následně vyhodil puk přes všechny čáry.

27:29
    Florida právě vstřelila branku!
    Panteři využívají přesilovou hru! CARTER VERHAEGHE dostal přihrávku na levou stranu, kde si ještě nejprve udělal menší kolečko a poté vyslal milimetrovou střelu do vzdálenějšího růžku hostující klece. Asistence: Gustav Forsling, Sam Bennett.
    27:29 Carter VERHAEGHE - 1:4

27:36
    Svou první přesilovou hru v utkání si zahrají i hostující hokejisté, protože na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Ryan Lomberg (FLA).

27:46
    Robertson udržel kotouč na modré čáře a následně ho jen nahodil za bránu Floridy, odkud se puk odrazil před Knighta, který ho schoval pod svou lapačku.

28:38
    Benn dostal křižnou přihrávku do levého kruhu, odkud mířil do bližšího rohu domácí klece, ale Knight si tento prostor pohlídal.

29:00
    Florida získala puk po velmi dobrém napadání hostující rozehrávky a kotouč následně míří přes všechny čáry.

29:25
    Eric Staal vyvezl puk co nejdále od svého brankáře a ukrojil další část z prvního oslabení domácích.

29:45
    Panteři tedy zvládli své první oslabení v utkání bez inkasované branky.

30:12
    Kotouč se zpoza domácí klece dostal až do kluziště, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat před Knightem.

30:35
    Luostarinen vyslal z levého kruhu hodně ráznou střelu, kterou Wedgewood jen vyrazil za svou klec.

30:56
    Stars ve středním pásmu ukořistili puk u mantinelu a Robertson hned poslal puk ROOPEMU HINTZOVI, který tak jel sám na Knighta, kterého překonal podobným způsobem, jako jeho kolegu v první třetině, a to střelou pod břevno. Asistence: Jason Robertson.
    30:56 Roope HINTZ - 1:5

31:09
    Hanley poslal puk od modré čáry směrem na Knighta, který ho nakonec dokázal udržet ve své výstroji před dotírajícím hráči Stars.

32:12
    Domácí hokejisté se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec Bennett velmi dobře poslal kotouč přes Heiskanena na EETU LUOSTARINENA, jenž následně okamžitou střelou překonal přesunujícího se Wedgewooda. Asistence: Sam Bennett, Matthew Tkachuk.
    32:12 Eetu LUOSTARINEN - 2:5

33:00
    Od modré čáry letěla další střela směrem na hostující klec, kde musel Wedgewood zasáhnout svým betonem.

33:26
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za hrubost dostává Nick Cousins (FLA), jenž sundal Kivirantovi jeho helmu.

33:39
    Robertson dostal nabito do pravého kruhu a jeho ráznou střelu se Knightovi podařilo vyrazit mimo jeho klec.

34:05
    Ve vlastním oslabení se do obrovské příležitosti dostal Lundell, který jel zcela sám na Wedgewooda, kterého však se svou střelou po ledě nepřekonal. Lundell se následně dostal i k dorážce, jenže ani ta nebyla úspěšná.
    34:05

34:05
    Nicméně brankář Dallasu se následně drží za svá záda a vypadá to tak, že v utkání nebude moci pokračovat. Wedgewood leží na ledě v hodně bezvládné pozici.

34:05
    Pro Wedgewooda nakonec musí dovést nosítka. Tohle nejsou vůbec příjemné chvíle.

34:05
    Scott Wedgewood je tedy bohužel odvážen na nosítkách a ani z této pozice nemůže udělat alespoň gesto se zdviženým palcem, když se vůbec nemůže ani pohnout. V bráně Dallasu tedy jeho místo zaujme Jake Oettinger.

34:26
    Robertson se dostal ke střele ze středu útočného pásma, která však letěla mimo bránu Floridy.

34:50
    Panterům se podařilo získat puk a domácí hokejisté jej ihned vyhazují přes všechny čáry.

35:06
    Kotouč opět putuje přes celé kluziště k Oettinerovi.

35:22
    Kotouč se po střele Seguina odrazil od plexiskla mimo hrací plochu.

35:28
    Florida už je kompletní, když si domácí hokejisté poradili i se svým druhým oslabením.

35:58
    Stars se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec Seguinovu střelu vyrazil Knight přesně mezi kruhy na Marchmenta, jenž však zcela minul odkrytou část domácí klece.

36:12
    Oettinger si připisuje svůj první zákrok v utkání, když si brankář Dallasu musel poradit se střelou Ekblada z modré čáry.

36:38
    Jani Hakanpää (DAL) dostává hodně přísné dvě minuty za krosček.

36:52
    Forsling dostal nabito na modrou čáru a jeho rázná střela skončila na některém z bránících hráčů.

37:12
    Dallasu se znova podařilo zblokovat další střelu domácích, kterou tentokrát vyslal Verhaeghe.

37:23
    Verhaeghe dostal znova nabito do pravého kruhu a jeho pohotová střela byla přizvednuta až do ochranné sítě.

37:48
    Faksa vyvezl puk až do středního pásma, odkud ho poslal za bránu Floridy, kam jel Kiviranta, který zde sbírá cenné vteřiny z oslabení.

38:27
    Panthers znova využívají přesilovou hru až jejím závěru! Montour dostal přihrávku na modrou čáru, kde ihned přihrál Ekbladovi, jehož ránu ještě před bránou Dallasu tečoval SAM REINHART. Asistence: Aaron Ekblad, Brandon Montour.
    38:27 Sam REINHART - 3:5

39:18
    Florida je nyní zpět v zápase a domácí hráči jsou hodně aktivní. Dallasu se však podařilo vytlačit Pantery do středního pásma.

39:52
    V závěru druhé třetiny si ještě Oettinger připisuje další úspěšný zákrok, když si musel poradit s ránou Marca Staala z modré čáry.

40:00

Ve druhé třetině se nám utkání nakonec velmi zdramatizovalo. Florida totiž dokázala využít dvě přesilové hry, ve kterých se trefili Verhaeghe a Reinhart. Panteři k tomu ještě přidali i jednu branku v rovnovážném počtu hráčů na ledě, když se prosadil Luostarinen.

Dallas dokázal reagovat pouze jedinou brankou, jelikož se víceméně totožnou trefou prezentoval po druhé v utkání Hintz, a tak do závěrečné třetiny budou hosté vstupovat už jen s dvoubrankovým vedením.
    Florida se po první třetině nevzdala a bude nás čekat ještě velmi zajímavá poslední třetina tohoto zápasu.

40:25
    Robertson se zpoza domácí klece snažil přiťuknout puk Hintzovi, ale k tomu se kotouč už nedostal.

41:07
    Blümel ve středním pásmu přenechal kotouč Seguinovi, který hned po přejetí modré vystřelil a kotouč skončil ve výstroji Knighta.

41:26
    Lundell od modré čáry nahodil kotouč směrem na hostující klec, kde Oettinger viděl puk na poslední chvíli, ale i tak dokázal zareagovat.

42:08
    Glendening dostal přihrávku na modrou, avšak jeho následné nahození mu vůbec nesedlo a kotouč jen proklouzal do rohu kluziště.

42:40
    White nahrál na modrou kotouč Forslingovi, který se do něj pořádně opřel a Oettinger musel puk vyrazit do rohu.

43:22
    Bennett dostal přihrávku na útočnou modrou a následně z levého kruhu vystřelil směrem na hostující bránu, kde si Oettinger připisuje další úspěšný zákrok.

43:59
    Další ofenzivní akce Floridy je u svého konce, protože se domácím nepodařilo přejít přes útočnou modrou, kde se dostali do ofsajdu.
    Do svého 500. utkání také nastupuje český útočník Radek Faksa, jenž už tento zápis ozdobil jednou přihrávkou.

44:26
    Dallas pouze poslal puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění a hra se tedy přesune před bránu Oettingera.

44:57
    Další ofenzivní akce Floridy končí na útočné modré, kde se domácí hokejisté znova dostali do ofsajdového postavení.

45:16
    Dallas bude hrát třetí přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení dostává Aaron Ekblad (FLA), jenž si na trestné lavici moc dobře uvědomuje své zaváhání.

45:27
    Hintzova střela jen proletěla kolem brány Floridy a domácím se poté podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

45:56
    Panterům se znova podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma, který tentokrát letí až k Oettingerovi.

46:02
    Hintz se hodně tlačí k tomu, aby zkompletoval svůj hattrick, avšak jeho další střela končí ve výstroji Knighta.

46:16
    Dallas se nemůže dostat zpět do svého útočného pásma.

46:36
    Florida svá oslabení zvládá bez větších potíž a jinak tomu není ani v tomto případě.

47:12
    V závěru oslabení se domácí dokonce dostali do rychlého protiútoku, kde Eric Staal nahrál Luostarinenovi, který si však s bekhendovou kličkou na Oettingera nepřišel.

48:16
    O kotouč se velmi dlouho bojuje v rohu obranného pásma Dallasu.

48:30
    Hosté jej nakonec odtud dokázali dostat a Stars následně poslali kotouč až do obranného pásma Floridy.

49:06
    Marc Staal nahrával křižně Lundellovi, avšak jeho pas si málem do vlastní sítě srazil Faksa, ale Oettinger dokázal ještě zareagovat a kotouč vykopl svým betonem.

49:42
    Dallas hraje hodně pasivně a s takovou budou mít hosté ještě co dělat, aby své dvoubrankové vedení ubránili.

50:14
    Hosté se po delší době dostali do svého útočného pásma, ale zde si Florida velmi rychle vzala puk zpět.

50:49
    Stars šli do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde vše vzal na sebe Pavelski, ale jeho přímou střelu kryje bez větších potíží Knight.

51:33
    Ekbladova střela od modré se až k Oettingerovi nedostala, když kotouč zblokoval některý z bránících hráčů.

51:55
    Lundkvist nahrál na pravou stranu Blümelovi, jenž ihned vystřelil a jeho pokus Knight vyrazil za svou klec.

52:01
    Zde ho však ihned sebral Seguin, jenž přihrál před bránu Marchmentovi, který však z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat Knighta.

52:18
    Domácím se podařilo zblokovat střelecké zakončení Heiskanena, jenž si sjel pro přihrávku k pravému mantinelu.

53:13
    Forsling dostal přihrávku na levou stranu, kde měl dostatek prostoru, a tak se vydal směrem k bráně Stars, kde chtěl Oettingera překonat chytře nastřelením obránce Dallasu, ale kotouč nakonec přeci jen skončil ve výstroji hostujícího brankáře.

53:13
    Dle posledních zpráv z kabiny Dallasu to nakonec vypadá, že u brankáře Scotta Wedgewooda, jenž byl ve druhé třetině odvážen na nosítkách, by se nemělo jednat o nic vážného.

53:57
    Panteři se přibližují na rozdíl jediné branky! Bennett z levého rohu našel přesnou křížnou přihrávkou MATTHEWA TKACHUKA, jenž byl zcela volný před Oettingerem, kterého překonal kličkou do jeho protipohybu a rázem máme ještě v závěru postaráno o velké drama. Asistence: Sam Bennett, Carter Verhaeghe.

54:38
    Lundell zkoušel překonat Oettingera střelou z hodně velkého úhlu, která se však jen odrazila od hostujícího brankáře.

54:59
    Benn poslal puk přes celé kluziště, jenže kotouč se před brankovou čárou doslova zastavil, takže se žádný icing pískat ani nemůže.

55:32
    Mahura dostal kotouč do útočného pásma, kde ho přihrál Cousinsovi, jehož střelu se podařilo Oettingerovi vyrazit.

55:47
    Gudas vyzkoušel pozornost Oettingera se svou střelou od modré čáry a kotouč skončil ve výstroji hostujícího brankáře. Následně se u brány Dallasu strhla menší potyčka.

56:33
    Forsling se svou střelou od modré čáry trefil hned prvního bránícího hráče Dallasu.

56:56
    Stars se po dalším úspěšném zákroku Oettingera podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

57:27
    Sam Bennett (FLA) ve velmi špatný moment oslabuje svůj tým, když vysekl Masonu Marchmentovi (DAL) jeho hůl a dostane za své počínání dvě minuty. Nicméně Matthewovi Tkachukovi (FLA) se nelíbilo "lehké" držení hokejky Marchmenta, a tak si to s ním ještě vyřídil ručně, jenže bitku zcela jasně vyhrál hostující útočník.

57:27
    A tak Mason Marchment (DAL) ještě dostává dvě minuty za nesportovní chování a žádná přesilovka Dallasu nebude.

58:00
    Knight míří na svou střídačku a domácí hokejisté hrají v šesti!

58:18
    Dallasu se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma.

58:48
    Lindell chtěl ze středové čáry trefit opuštěnou klec, ale skvělý obranný zákrok předvedl Montour.

59:22
    White vystřelil z pravé strany, avšak jeho pokus šel hodně mimo bránu Dallasu.

59:42
    Stars zblokovali střelu od modré z hole Ekblada a díky tomu se poté kotouč dostal do středního pásma, kde ho Benn přihrál za sebe TY DELLANDREOVI, jenž poté i s odrazem bránícího hráče trefil opuštěnou klec domácích. Asistence: Jamie Benn.
    59:42 Ty DELLANDREA - 4:6

Floridě se v závěrečné třetině podařilo dostat na rozdíl jediné branky, když se šest minut před koncem utkání trefil Tkachuk. Jenže další branku se už domácím hokejistům přidat nepodařilo a naopak Dallas potvrdil své vítězství střelou do opuštěné klece, kterou vstřelil Dellandrea.

Stars si sice hodně zahrávali se slibně rozehraným utkání, když se Panteři pokoušeli o velký comeback, který však domácím hokejistům nevyšel, a tak Dallas Stars nakonec porazili Floridu Panthers poměrem 6:4.
    Hokejisté z Texasu si nakonec z neoblíbené FLA Live arény odvážejí velmi cenné vítězství nad Pantery!

3. Tyler Seguin (DAL) – 1+1

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:03:57)

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 28. Verhaeghe (Forsling, Bennett), 33. Luostarinen (Bennett, M. Tkachuk), 39. Reinhart (Ekblad, Montour), 54. M. Tkachuk (Bennett, Verhaeghe) – 5. Hintz (Seguin, Lindell), 16. Lundkvist (Faksa, Glendening), 16. Ja. Benn (Dellandrea, W. Johnston), 20. Seguin (Marchment), 31. Hintz (J. Robertson), 60. Dellandrea (Ja. Benn)

Florida Panthers: Bobrovskij (21. Knight) – Forsling, Montour, Ekblad (A), M. Staal, Gudas, Mahura – M. Tkachuk, Verhaeghe, Reinhart – Lundell, Lomberg, White – Bennett, Luostarinen, Hörnqvist (A) – E. Staal, Cousins.

Dallas Stars: Wedgewood (35. Oettinger) – R. Suter, Heiskanen (A), Lindell, Hakanpää, Hanley, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Seguin, Blümel – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.

Rozhodčí: Nicholson, Charron – Deschamps, Gawryletz

Diváci: 14 428