Montreal – Anaheim 2:5 (kon.) | Tampa – Columbus 4:1 (kon.) | Washington – Dallas 1:2 (kon.)
Boston – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 1:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 2:4 (kon.)
NY Rangers – Toronto 3:1 (kon.) | Carolina – Seattle 3:2 (kon.) | Winnipeg – Nashville 2:1 (po pr.)
Chicago – Vegas 1:4 (kon.) | Colorado – Buffalo 2:4 (kon.) | Edmonton – St. Louis 3:4 (0:1 po s.n.)

Vegas právě vstřelilo branku!
    Vegas do prázdné branky dává gól, střelou přes obránce dává svou druhou branku v zápase REILLY SMITH. Asistence: Jonathan Marchessault a Brayden Pachal.
    56:06 Taylor RADDYSH - 1:3

56:06
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Nyní se prosazuje domácí celek, který byl prakticky celou třetí třetinu aktivnější, brankář Vegas Logan Thompson mít čisté konto nebude. Střelou mezi betony jej překonal TAYLOR RADDYSH. Asistence: Jonathan Toews a Seth Jones.
    48:08 Phil KESSEL - 0:3

48:08
    Hokejisté Vegas navyšují své vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče dokázal kotouč u druhé tyče šikovně trefit PHIL KESSEL. Asistence: Daniil Miromanov a William Karlsson.

24:39
    Philipp Kurashev měl obrovskou šanci v přesilovce, jeho ránu zastavila tyč.
    23:56 Reilly SMITH - 0:2

23:56
    Hokejisté Las Vegas se prosazují při vlastním oslabení a svou čtvrtou branku v oslabení v této sezoně dává REILLY SMITH. Zůstal úplně osamocený před brankou a dokázal se prosadit. Asistence: William Karlsson.

14:41
    Vegas proměnila přesilovku a dostává se do vedení, po krásné přihrávce Stona se prosazuje střelou do odkryté části branky CHANDLER STEPHENSON. Tohle byla krásná kombinace Vegas. Asistence: Mark Stone a Jonathan Marchessault.

13:45
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks:
    Jason Dickinson – 2 min., vražení na hrazení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 57. Raddysh (J. Toews, Set. Jones) – 15. Stephenson (Ma. Stone, Marchessault), 24. Re. Smith (W. Karlsson), 49. Kessel (Miromanov, W. Karlsson), 60. Re. Smith (Marchessault, Pachal)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Mrázek) – McCabe, Set. Jones (A), Tinordi, Murphy, J. Johnson, Cal. Jones – Lafferty, Domi, P. Kane (A) – Kurashev, J. Toews (C), Raddysh – Athanasiou, Dickinson, T. Johnson – Blackwell, Khaira, Entwistle.
    Trenér: Luke Richardson

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Martinez (A), Hague, McNabb, Miromanov, Hutton, Pachal – Cotter, Stephenson, Ma. Stone (C) – Re. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Amadio, Leschyshyn, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Chmielewski, MacDougall – Fournier, Cormier

Diváci: 15 911