Bayern – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Mohuč 1:1 (kon.) | RB Lipsko – Augsburg 3:2 (kon.)
Stuttgart – Dortmund 3:3 (kon.) | Frankfurt – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 15.04.2023, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 28. kolo

71
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    To, co se v první půli zdálo jako nemožné, se v druhé půli stává realitou. Přímý kop vzal na sebe ANDREJ KRAMARIČ a schovanou střelou přes zeď výborně uklidil míč k levé tyči Sommera!

17
    Bayern právě vstřelil branku!
    Domácí otevírají skóre dnešního zápasu. Vypadlý balón z rohového kopu si našel Kingsley Coman, jenž ihned míč vracel před bránu Baumanna. Prudkou přízemní přihrávku si zpracoval BENJAMIN PAVARD a z bezprostřední blízkosti propálil brankáře!

Ondřej Kučera

Branky: 17. Pavard (Coman) – 71. Kramarić

Karty:   57. Pavard (BAY), 72. Upamecano (BAY) – 83. Akpoguma (HOF)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 15:3. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:10.
    Bayern Mnichov: Sommer – Pavard, Upamecano, de Ligt, Cancelo – Kimmich, Goretzka (60. Musiala) – Coman (60. Davies), T. Müller (C), L. Sané (60. Tel) – Gnabry.
    Náhradníci: Ulreich – Stanišić, Blind, Mazráwí, Gravenberch, Sarr.

Trenér: Thomas Tuchel

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Kabak (62. Nsoki), Brooks, Akpoguma – Kadeřábek, Kramarić, Geiger (90+1. Bischof), Stiller (62. F. Becker), Angeliño – Bebou (90+1. Rudy), Baumgartner (84. Dolberg).
    Náhradníci: L. Philipp – Delaney, Skov, Bičakčić.

Trenér: Pellegrino Matarazzo

Rozhodčí: Dankert – Rohde, Unger