Žilina – B. Bystrica 1:4 (kon.) | Michalovce – Trnava 3:4 (kon.) | Ružomberok – FC Košice 1:0 (kon.)

90+2
    Dnešný zápas sa už len dohráva, Dukla si zo Žiliny odvezie cenné tri body.

90+2
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Marián Pišoja,
    z ihriska odchádza Martin Rymarenko, prichádza Samuel Svetlík,
    z ihriska odchádza Marek Hlinka, prichádza Adam Hanes.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Banská Bystrica dala gól! Nuž a len čo som dopísal príspevok, tak hostia dokonale využili otvorenú obranu Žiliny. Polievka sa zbavil obrancu, naservíroval loptu naľavo voľnému MARTINOVI RYMARENKOVI a ten poľahky pridáva štvrtý gól Dukly!

88
    Bystrica útočí do otvorenej obrany Žiliny a získava cenné sekundy. Dnes hostia ťažia predovšetkým zo skvelého prvého polčasu, v tom druhom je Ľubomír Belko prakticky bez zákroku.

87
    z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Joao Victor Guimarães.

86
    Obrovská šanca Žiliny, Dávid Ďuriš ranou zvnútra šestnástky opečiatkoval pravú tyč Hruškovej bránky!

85
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Timotej Jambor).

84
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Krisztian Bari).

83
    Emócie sú na oboch stranách, Willwéber leží na trávniku a musí byť ošetrovaný, domácim sa to vôbec nepáči.

82
    Dlhý center za obranu hostí hľadajúci Jambora bol nepresný, Hruška ráznym odkopom posiela loptu do stredu ihriska.

81
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Dukla stále vedie v Žiline 3:1.

80
    Žilinčania sa stále veľmi snažia, ale robia pomerne ľahké chyby v kombinácii. Napriek tomu však majú loptu stále viac vo svojej moci.

79
    Polievka faulovaný v strede poľa, dopredu tak pôjdu futbalisti Banskej Bystrice.

78
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Samuel Gidi, prichádza Patrik Myslovič.

78
    Na trávniku však Dukla ustála ďalší nápor MŠK a opticky aspoň čiastočne vyrovnala hru.

77
    Žilinská striedačka už chystá taktické plány do záveru zápasu, u Hynekovcov vládne čulý ruch a chystá sa ďalšie striedanie.

Dávid Švec

Branky: 62. Nemčík (Gidi) – 8. Polievka, 16. Hlinka, 44. Acosta (Polievka), 89. Rymarenko (Polievka)

Karty:   28. Stojčevski (ZIL), 84. Bari (ZIL), 85. Jambor (ZIL)

MŠK Žilina: Belko – Minárik (C), Stojčevski (46. Leitner), Nemčík – Rusnák (74. Javorček), Sauer, Gidi (78. Myslovič), Bari – Addo (74. Jambor), D. Ďuriš, Iľko (46. Essomba).
    Náhradníci: Badžgoň, Belaník – Bile, Ndjeungoue.

Trenér: Jaroslav Hynek

MFK Dukla Banská Bystrica: Hruška – Migaľa, Uhrinčať, Godál, Willwéber, Záhumenský – Rymarenko (90+2. Svetlík), Richtárech (87. Guimarães), Hlinka (90+2. Hanes) – Acosta (76. Slebodník), Polievka (C) (90+2. Pišoja).
    Náhradníci: Mi. Trnovský – Mičuda, Köröš, Depetris.

Trenér: Michal Ščasný