Freiburg – Dortmund 2:4 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hoffenheim 1:3 (kon.) | Mohuč – Stuttgart 1:3 (kon.)
RB Lipsko – Augsburg 3:0 (kon.) | Wolfsburg – Union Berlín 2:1 (kon.) | Bochum – Frankfurt 1:1 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
1:3 (0:2)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 16.09.2023, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 4. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:5.
    Střely mimo: 10:12.
    Rohy: 13:4.
    Ofsajdy: 3:1.
    Fauly: 15:14. (17:37:06)

Je tu konec atraktivního utkání, ve kterém TSG 1899 Hoffenheim přehrál 1. FC Kolín nad Rýnem jednoznačně 1:3. Modrobílí se tak posouvají na páté místo tabulky, to domácí budou po čtvrtém kole nejlépe šestnáctí.

První branku utkání vsítil už ve druhé minutě Andrej Kramarić , na jeho gól navázal ve 28. minutě parádní trefou Florian Grillitsch . Ve druhé půli se za hosty prosadil ještě Maximilian Beier . Jedinou branku domácích vsítil v 61. minutě Davie Selke.

Pavel Kadeřábek

Českou stopou v utkání byl Pavel Kadeřábek a i díky němu nakonec padla první branka, i když mu asi asistence nakonec uznána nebude. Kadeřábek odehrál celý zápas, nijak nechyboval a přihrávky nekazil. Jedinou kaňkou na jeho výkonu je žlutá karta z 69. minuty. V sezoně je to jeho druhá, takže mu zatím stopka ještě nehrozí.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost.

90+7

90+7
    Domácí se domáhají odpískání penalty po ruce Tiggese, sudího píšťalka ale mlčí.

90+6
    Baumann tasí další skvělý zákrok, tentokrát zlikvidoval střelu Sargise Adamjana z malého vápna.

90+3
    Kramarič v situaci 1 na 1 vykoupal stopera domácích, svou následnou střelu z poza vápna však na branku nenamířil.

Dnešní utkání sleduje 49300 diváků.

90+1
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Rasmus Carstensen).

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Maximilian Beier běžel z úhlu sám na brankáře domácích. Všechen povyk byl však zbytečný, jelikož se nacházel v offsidu.

88
    Hosté se už nikam moc neženou, jejich taktikou je nepůjčit soupeři míč.

85
    Marius Bülter faulován na polovině hřiště. Jeho tým tak bude rozehrávat.

82
    Marvin Schwäbe zachraňuje svůj tým od další inkasované branky parádním zákrokem. Domácí tak ještě drží naději na srovnání.

81
    Na zemi končí po jednom ze soubojů Faride Alidou, nevypadá to však na nic vážného.

78
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Marius Bülter,
    ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Finn Ole Becker.

78
    Baumann se prezentuje poměrně zajímavým zákrokem, kterým posílá míč na roh.

76
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem:
    ze hřiště odchází Linton Maina, přichází Nikola Soldo,
    ze hřiště odchází Leart Paqarada, přichází Steffen Tigges,
    ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Sargis Adamjan.

75
    Žlutá karta pro tým TSG 1899 Hoffenheim (Florian Grillitsch).

73
    Marvin Schwäbe díky svému dobrému vysokému postavení likviduje pokus o průnikovou přihrávku.

Aleš Racek

Branky: 61. Selke (Huseinbašić) – 2. Kramarić, 28. Grillitsch, 52. Beier (Kramarić)

Karty:   34. Hübers (KLN), 45+3. Chabot (KLN), 64. Carstensen (KLN) – 23. Skov (HOF), 69. Kadeřábek (HOF), 70. Brooks (HOF), 75. Grillitsch (HOF)   90+1. Carstensen (KLN)

Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 10:12. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:14.
    1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Schmitz (64. Alidou), Hübers, Chabot, Paqarada (76. Tigges) – Carstensen, Huseinbašić (67. Waldschmidt), Ljubičić, Kainz (C) (76. Adamjan), Maina (76. Soldo) – Selke.
    Náhradníci: Pentke – Christensen, Kilian, Limnios.

Trenér: Baumgart S.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Kadeřábek, Kabak, Brooks, Vogt (67. Nsoki), Skov (78. Bülter) – Prömel (57. Asllani), Grillitsch (78. F. Becker), Kramarić – Weghorst (57. Berisha), Beier.
    Náhradníci: L. Philipp – Bebou, Bischof, Szalai.

Trenér: Matarazzo P.

Rozhodčí: Siebert

Diváci: 49300