Vltavín – Č. Budějovice B 2:5 (kon.) | Motorlet – Táborsko akademie 0:0 (kon.) | Robstav – Admira Praha 1:2 (kon.)
Karlovy Vary – Slavia B 1:4 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
1:4 (0:2)
SK Slavia Praha B
Sobota 16.09.2023, 18:00Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Je tu konec! Karlovarští v druhé půli po kontaktní brance dlouho sahali po vyrovnání, to ovšem nepřišlo. Naopak, smrtící ránu zasadil v 86. minutě Ogungbayi, po kterém na konečný výsledek upravil ještě Jan Trédl, a tak tři body putují do Prahy. (19:54:26)

90+3
    90+3. TRÉDL - 1:4

90+3
    Slavia B právě vstřelila branku!
    Na hranici pokutového území napřáhl JAN TRÉDL, který jen stvrdil výhru Pražanů.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Gedeon, přichází Zeronik,
    ze hřiště odchází Andersen, přichází Markovych M.

Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Ogungbayi, přichází Piták,
    ze hřiště odchází Pudil, přichází Sy.

88
    Na hřišti zůstali dva hráči v modrém, sudí přerušuje hru.
    86. OGUNGBAYI - 1:3

86
    VICTOR BOLUWATIFE OGUNGBAYI opět ukázal svou šikovnost, proběhl vápnem domácích a s největší pravděpodobností rozhoduje dnešní zápas.

84
    Centr Adama Pudila si našel Chára.

83
    Škoda našel nabíhajícího Ogungbayiho, s jeho přízemním pokusem si Chára dokázal poradit.

83
    Žlutá karta pro tým Slavia Karlovy Vary (Rimovičs).

82
    Nebezpečné vhazování do vápna domácích vyřešila hostující obrana dlouhým nákopem.