Jihlava – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Plzeň 6:3 (kon.) | Pardubice – Přerov 8:2 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 2:8 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:4 (1:2 po s.n.) | Slavia – Sparta 2:1 (po pr.)
Liberec – Tábor 1:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Poruba – Vítkovice 4:0 (kon.)
K. Vary – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Kometa Brno
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 28.09.2023, 15:00 • Winning Group Arena • Extraliga dorostu • Skupina B
Partner:
     
    Velmi dlouhá nájezdová série plná bezduchých pokusů nakonec končí výhrou Olomouce, která si tak z Brna odveze bonusový bod. (17:19:43)
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ NAVRÁTIL.
     
    8. série
    1:2
    Tomáš NAVRÁTIL proměňuje.
     
    8. série
    1:1
    Vojtěch KUBÍN neproměňuje.
     
    7. série
    1:1
    Matyáš BRYM neproměňuje.
     
    7. série
    1:1
    Jakub ŠULLA neproměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Tobiáš SEKANINA neproměňuje.
     
    6. série
    1:1
    Artěm ČAJKA neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Jan KERBLER neproměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Jiří KORYČANSKÝ neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Marek VYHLÍDAL neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Jakub HARÁSEK neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Jan BRABENEC neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Tobiáš SEKANINA proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Filip ŠEBELA neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Petr MINÁŘ neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Artěm ČAJKA proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Tomáš NAVRÁTIL neproměňuje.
    Marken.cz

    Jakub Ruč

    Branky a nahrávky: 28. Šebela (Brabenec), 39. Vyhlídal (Štulo, Kubín), 47. Kerbler (Brabenec) – 29. Navrátil (Vaněk), 40. Navrátil (Koryčanský), 57. Navrátil (Sekanina), rozh. náj. Navrátil

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Tomáš Navrátil (OLO)
    1:0   Artěm Čajka (KOM)
    2. série:
    1:0   Petr Minář (OLO)
    1:0   Filip Šebela (KOM)
    3. série:
    1:1   Tobiáš Sekanina (OLO)
    1:1   Jan Brabenec (KOM)
    4. série:
    1:1   Jakub Harásek (OLO)
    1:1   Marek Vyhlídal (KOM)
    5. série:
    1:1   Jiří Koryčanský (OLO)
    1:1   Jan Kerbler (KOM)
    6. série:
    1:1   Artěm Čajka (KOM)
    1:1   Tobiáš Sekanina (OLO)
    7. série:
    1:1   Jakub Šulla (KOM)
    1:1   Matyáš Brym (OLO)
    8. série:
    1:1   Vojtěch Kubín (KOM)
    1:2   Tomáš Navrátil (OLO)


    HC Kometa Brno: V. Král (J. Váňa) – Bína, Vyhlídal (A), M. Mátl (C), Panasenko, Beroun, Krämer – Štulo (A), Kubín, Hamák – Kerbler, Brabenec, Šebela – Čajka, Stibůrek, Šulla – Kukleta.
    Trenér: Jan Zachrla

    HC Olomouc: Barčák (Žbánek) – Hubáček, Přidal (A), Holéczy, V. Černý, Vaněk, Holaň – Prokop, Minář (A), Harásek – Brym, Navrátil (C), Sekanina – Koryčanský, Vogl, Bartok – Balog, Rohozhyn.
    Trenér: Petr Rutar

    Rozhodčí: Skopal – Augusta, Holub
    thejrc.org