Havlíčkův Brod – HK MD Šumperk 4:0 (kon.) | Slavia – Chrudim 8:1 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
8:1 (0:0, 2:1, 6:0)
HC Chrudim
Čtvrtek 28.09.2023, 18:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Liga juniorů • 5. kolo
Partner:
   
  Z tohoto utkání je to všechno. Z Edenu se s vámi loučím a budu se těšit na počtenou zase někdy u dalších přenosů. Hezký zbytek prodlouženého víkendu. (20:38:34)
   
  Utkání je u konce. Třetí třetina nabídla nevídanou střeleckou smršť Slavie, která ve třetí třetině hned šestkrát skórovala. Dvakrát se v zápase prosadili Vosmík a Hubinka, k nim se ve třetí části ještě přidali Řezáč, Viktor Štípek a Brotánek. Slavia tak získává všechny body za drtivou výhru 8:1.
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Ofsajd Chrudimi. Vhazování ve středním pásmu.
   
  59:32
  Domácí v plném počtu.
   
  58:20
  Další zákrok Tesaře, který udržel puk ve své výstroji. Vhazování před jeho brankou.
   
  58:00
  Poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:32
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
  Tomáš Řezáč – 2 min., nedovolené bránění.
   
  55:11
  Slavia právě vstřelila branku! Další branka domácích, už šestá v této třetině! Hasman krásně vjel do útočného pásma, a pak našel křižnou nahrávkou u levé tyče stojícího ADAMA VOSMÍKA, který neměl problém trefit odkrytou branku a i on se trefuje podruhé v zápase. Asistence: Dominik Hasman a Tomáš Brotánek.
   
  54:08
  Slavia právě vstřelila branku! Uběhlo jen pár minut a domácí se znovu radují. Málek vystřelil od modré čáry a před brankou vložil do jeho střely hůl ONDŘEJ HUBINKA a šikovnou tečí znovu rozvlnil síť za Filípkem dává svůj druhý gól v zápase. Asistence: Jakub Málek a David Šindelář.
   
  52:47
  Slavia právě vstřelila branku! Slavia dává už šestý gól v tomto zápase. Tentokrát se trefil TOMÁŠ BROTÁNEK, jenž se parádní ranou kousek od pravého kruhu trefil po nahrávce Krumse do levého horního růžku Filípkovy branky. Asistence: Ernests Krums a Filip Hron.
   
  51:42
  Chrudimi odpískán ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.
   
  50:40
  Brotánek hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, ale nikdo se k puku nedokázal dostat.
   
  48:46
  Slavia právě vstřelila branku! Slavia si v téhle části hry otevřela v Edenu střelnici. Krums další pěknou nahrávkou tentokrát našel hokejku VIKTORA ŠTÍPKA, jenž následně zamířil přesně do odkryté části branky. Asistence: Ernests Krums a Jakub Sýkora.
   
  47:48
  Slavia právě vstřelila branku! Slávisté znovu skórují a vedou už o tři góly. Krums zavezl puk do útočného pásma a vypálil. Jeho pokus ještě v předbrankovém prostoru lehce tečoval ADAM VOSMÍK a puk se mezi betony Filípka dostal až za brankovou čáru. Asistence: Ernests Krums a Viktor Štípek.
   
  47:00
  Kříženecký vypálil v kleku z mezikruží, ale trefil jenom připraveného Filípka.
   
  46:45
  Tesař má znovu puk v lapačce a hra se přerušuje. Vhazování před jeho bránou.
   
  45:17
  Slavia právě vstřelila branku! Slavia přidává třetí branku! TOMÁŠ ŘEZÁČ předvedl hezkou individuální akci, po níž střelou z mezikruží mířil přesně nad beton brankáře Filípka. Bez asistence.
  Marken.cz

  Mateo

  Branky a nahrávky: 37. Hubinka (Hasman, Filip), 38. Janoušek (Krums), 46. Řezáč, 48. Vosmík (Krums, Štípek), 49. Štípek (Krums, Sýkora), 53. Brotánek (Krums, Hron), 55. Hubinka (Málek, Šindelář), 56. Vosmík (Hasman, Brotánek) – 32. Turena (Hemský, Vaníček)


  HC Slavia Praha: Tesař (Hodic) – Hron (A), Křivánek, Brotánek, Sýkora (C), Málek, Hubinka, Klíma – Hasman, Filip, Kříženecký – V. Štípek (A), Vosmík, Krums – Skalský, Janoušek, R. Štípek – Hlavička, Šindelář, Řezáč
  Trenér: Luboš Jenáček

  HC Chrudim: Filípek (Pithart) – Vaníček, Vašek, Dvořák, Kubišta, Pazdera (A) – Matýs (C), Hemský, Novák (A) – Černý, Bolehovský, Macas – Turena, Kantor, Prostřední
  Trenér: Marek Dvořák

  Rozhodčí: Hacaperka — Karda, Deja
  thejrc.org