Bohemians B – Domažlice 1:3 (kon.) | Dukla B – Hostouň 3:3 (kon.) | Plzeň B – Králův Dvůr 3:1 (kon.)
Povltavská – Č. Budějovice B 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
1:3 (1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 01.10.2023, 10:15 • Uhřiněves • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Domažlice otočily vyhecovaný duel na půdě rezervy Bohemians třemi góly ve druhém poločase. Zejména druhé dějství bylo vyhrocené. Domácím se dvakrát vůbec nelíbil zákrok předcházející dosaženému gólu. Ze stavu 1:2 měla Bohemka možnost na srovnání, té nevyužila. V závěru pak rozhodl střídající Jahn, který nahradil v první půli zraněného Procházku. (12:12:13)

90+4

90+3
    Zajíček táhl přečíslení po pravé straně, Bohemians srazili jeho střelu do boční sítě.

90+1
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Dvořák).

90+1
    Lehovcovi utekl míč na levé straně, hosté asi nebudou pospíchat s autovým vhazováním.

90
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Došlý).

90
    Po faulu Filla útočili domácí přes levou stranu, ale nedostali se k zakončení, ani do vápna.

89
    V domažlickém vápně leží někdo z hostujících fotbalistů.
    87. JAHN - 1:3

87
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Zajíček podržel míč na pravé straně a po centru Fedaka se prosadil v šestnáctce KAREL JAHN.

86
    Došlý začal svůj pobyt na hrací ploše tím, že se nacházel v ofsajdu.

85
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Jedlička, přichází Došlý.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Petrouš, přichází Pluhař.

83
    Čerepko se přesunul ke své pravé tyči a neměl problémy s tímto volným přímým kopem.

82
    Domácí zablokovali rozehrávku z pravé strany a hned vhazovali, na středu získali standardní situaci.

81
    Bohemka přestála centr Fedaka z pravé strany, Valeš nezasahoval.

79
    Domácí střídačka ještě debatuje s pomezním rozhodčím.

79
    Zatímco pro Fedaka to je první žlutá karta, tak pro Marhoula již druhá a zápas pro něj končí. Domácí budou dohrávat o deseti.

79
    Je veselo po zákroku před domažlickou lavičkou. Emoce je to poslední, co druhému poločasu schází. Sudí to řeší kartou pro Fedaka a Marhoula.