Tampa – Nashville 5:4 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:3 (kon.) | Detroit – Washington 5:2 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Montreal – Toronto 1:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:3 (po pr.)
St. Louis – Dallas 3:4 (po pr.) | Vancouver – Edmonton 5:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:2 (po pr.)
Ottawa – Florida 4:2 (kon.)
St. Louis Blues
3:4 (3:1, 0:0, 0:2 - 0:1)
Dallas Stars
Neděle 01.10.2023, 01:00 • Enterprise Center, St. Louis • Příprava NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný nedělní den. (04:19:06)

Statistiky
    Střely na bránu: 15 – 29 | Přesilová hra: 0/2 – 0/3 | Trestné minuty: 11 – 9

Česká a slovenská stopa
    Matěj Blümel (DAL) – 1+0
    Radek Faksa (DAL) – 0+0

Hokejisté Dallasu dokázali ve třetí třetině smazat dvoubrankovou ztrátu, dostali duel do prodloužení a v něm o výhře Stars rozhodl Jason Robertson.

61:01
    Dallas právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JASON ROBERTSON. Asistence: Thomas Harley a Jevgenij Dadonov.

60:01

60:00

59:52
    Pouliot neproměnil trestné střílení.

51:40
    Autorem branky je MATTHEW SEMINOFF. Asistence: Riley Damiani a Thomas Harley.

51:01

49:01
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
    Bortuzzo – 2 min., podrážení.

42:46
    Autorem branky je KYLE MCDONALD. Asistence: Jevgenij Dadonov a Lian Bichsel.

40:01

40:00

39:31

37:31
    Washkurak – 2 min., vražení na hrazení.

20:01

V první třetině se St. Louis podařilo rychle dostat do vedení zásluhou kapitána Schenna, ale Dallas měl připravenou okamžitou odpověď, jelikož se trefil český útočník Blümel.

Nicméně Blues si své vedení vzali zpět, protože se po druhé v utkání prosadil Schenn, na kterého vzápětí ještě navázal Bolduc a domácí hokejisté tedy do šaten odcházejí za dvoubrankového vedení.

Jan Šlapáček

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 2. Schenn (Loof, Kyrou), 5. Schenn (Kessel, Saad), 14. Bolduc (Dean, McGing) – 2. Blümel, 43. McDonald (Dadonov, Bichsel), 52. Seminoff (Damiani, Harley), 62. Robertson (Harley, Dadonov)

St. Louis Blues: Binnington (Ellis) – Tucker, Rosen, Kalynuk, Bortuzzo, Loof, Kessel – Saad, Schenn, J. Kyrou – Bolduc, Dena, Toropčenko – McGing, Peca, Laferriere – S. Bitten, Washkurak, W. Bitten.
    Trenér: Craig Berube

Dallas Stars: Murray (Poirier) – Harley, Hakanpää, Bichsel, White, Pouliot, C. Kyrou – Robertson, Bourque, Dadonov – Steel, Faksa, Smith – Blümel, Damiani, McDonald – McKenzie, Bäck, Seminoff.
    Trenér: Peter DeBoer