Tampa – Nashville 5:4 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:3 (kon.) | Detroit – Washington 5:2 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Montreal – Toronto 1:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:3 (po pr.)
St. Louis – Dallas 3:4 (po pr.) | Vancouver – Edmonton 5:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:2 (po pr.)

2. Brock Boeser (VAN) – 0+4
    3. Phillip Di Giuseppe (VAN) – 1+2 (05:57:57)

Vancouver si podmanil domácí zápas proti Edmontonu a zvítězil 5:2, když ve třetí třetině vsítil hned tři góly a Oilers se povedlo už jen kosmeticky upravit skóre. Po první třetině by tak jasné vítězství Vancouveru nikdo netipoval, jelikož domácí byli přestřílení 5-14. Ve zbytku střetnutí ale byli jasně lepším týmem.

59:21
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Jack Studnicka – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
    Adam Erne – 2+2 + 10 min. osobní trest, hrubost,
    Vincent Desharnais – 2+2 + 10 min. osobní trest, hrubost.

59:21
    Rozhodčí nyní uděluje tresty. Desharnais dostává trest na dvě minuty za krosček. Další potrestaní zatím nejsou zveřejněni.

59:21
    Pár úderů rozdali i Gleason se Sutterem. V závěru se trošičku zostřují emoce.

59:21
    Desharnais a Beauvillier se do sebe pustili ve středním pásmu, druhou dvojičkou byli Studnicka s Ernem, kteří dokonce skončili na ledě a zápasnických chvatech.

59:11
    Postavení mimo hru domácích.

58:59
    Edmontonu se povedlo vytlačil hru do středního pásma.

58:34
    Pettersson v pravém kruhu střelou po ledě trefil Skinnerův beton. Canucks ještě zachránili postavení v útočném pásmu.

58:09
    Evan Bouchard – 2 min., faul loktem.

57:14
    Miller vypálil už od modré čáry, jeho projektil však neprošel až k brankovišti a byl zablokován.

56:35
    Po pravé straně pronikl až k brankovišti Bourgault, Demko ale zachoval klid a betonem srazil puk mimo.

56:17
    Kane na levé straně neprošel přes Myerse a nedostal se do úniku za obranu.

55:00
    Vancouver vede na střely 27-23, poctivě nyní brání své pásmo.

53:37
    Pettersson se dostal k puku v levém kruhu, Skinner teď svůj tým podržel zákrokem lapačkou. Nicméně Edmonton dnes s největší pravděpodobností další vítězství v přípravě slavit nebude.

53:17
    Gleasonova tečovaná střela těsně minula Demkovu klec. Oilers přichází o útočné pásmo.

51:50
    Nurse nahodil před modrou čárou na zadní mantinel, kotouč se odrazil před brankoviště a právě Nurse byl u něho první. Demko ale zasáhl pohotově rozklekem.

51:20
    Hughesův průnik po levé straně s následnou střelou vyřešil Skinner svým ramenem, od kterého vyletěl kotouč do ochranné sítě. Komerční pauza.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 29. Hughes (Di Giuseppe, Boeser), 31. Hughes (Boeser, Di Giuseppe), 41. Kuzmenko (Hughes, Pettersson), 46. Pettersson (Boeser, Miller), 49. Di Giuseppe (Cole, Boeser) – 19. Erne (Sutter, Janmark), 49. Lavoie (Broberg)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Hughes, McWard, Cole, Hronek, Soucy, Myers – Boeser, Garland, Miller, Hoglander, Studnicka, Suter, Di Giuseppe, Petterson, Blueger, Beauvillier, Äman, Kuzmenko
    Trenér: Rick Tocchet

Edmonton Oilers: Skinner (Pickard) – Bouchard, Nurse, Broberg, Gleason, Desharnais, Niemelainen – Janmark, Pederson, Sutter, Erne, Griffith, Malone, Brown, Bourgault, Hamblin, Lavoie, Kane, Nugent-Hopkins
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: Dunning, Kozari – Mills, Hunt