Tampa – Nashville 5:4 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:3 (kon.) | Detroit – Washington 5:2 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Montreal – Toronto 1:3 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:3 (po pr.)
St. Louis – Dallas 3:4 (po pr.) | Vancouver – Edmonton 5:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:2 (po pr.)

2. Tomáš Hertl (SJS) – 1+0
    3. Magnus Chrona (SJS) – 28 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,30% (06:49:36)

Je dobojováno. Ve třetí třetině padly nakonec dva góly, na každé straně jeden. Duel pak došel do nastavené hrací doby, ve které v její poslední minutě rozhodl zápas střelou z levého kruhu Fagemo, když využil přesilovou hru.

64:21 Samuel FAGEMO - 1:2

64:21
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je hotovo, Hicketts poslal puk na levý kruh, kde se do něj pořádně opřel SAMUEL FAGEMO a propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:2. Asistence: Joe Hicketts a Charles Hudon.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:00
    Fagemo napřáhl na levé straně ke střele a do akce šel Magnus Chrona. Ten svůj tým podržel.

62:38
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
    Anthony Duclair – 2 min., podrážení.

61:59
    Chrona zapsal další zákrok a drží svůj tým. Domácí poté otáčejí hru a tlačí se před Davida Ritticha.

61:27
    Na druhé straně se akce nepovedla hostům a Sharks získali puk na svou stranu. Knyžov se ho snažil dostat ven, ale nakonec se k němu dostali hráči Kings a vyzkoušeli pozornost Chrony.

60:38
    Domácí zahrozili před Rittichem, Eklund ale zvednutou střelu poslal nad jeho branku.

60:01

Po základní hrací době se nerozhodlo, následovat bude pětiminutové prodloužení.

60:00

59:13
    Kings jsou v plném počtu.

58:47
    Nahození Ferrara před branku tečoval Barabanov, ale neúspěšně. Následně pak se hosté osvobozují.

58:19
    Žraloci se usadili v pásmu hostů a snaží se využít přesilovou hru. Zatím se jim to ale nedaří.

57:13
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
    Charles Hudon – 2 min., vysoká hůl.
    57:13 Tomáš HERTL - 1:1

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 58. Hertl (Vlasic) – 50. Laferriere (Moverare, Hudon), 65. Fagemo (Hicketts, Hudon)

San Jose Sharks: Chrona (Blackwood) – Benning, Ferraro, Vlasic, Knyžov, Rutta, Muchamadullin – Sturm, Duclair, Kunin, Bordeleau, Kaspick, Todd, Hertl, Sabourin, Hoffman, Eklund, Bailey, Barabanov
    Trenér: David Quinn

Los Angeles Kings: Rittich (Ingham) – Englund, Connauton, Björnfot, Hicketts, Moverare, Clarke – Thomas, Chromiak, Doty, Malcev, Ward, Hudon, Fagemo, Pinelli, Laferriere, Helenius
    Trenér: Todd McLellan

Rozhodčí: Schlenker, Schrader – Gawryletz, O'Quinn