Cádiz – Girona 0:1 (kon.) | Real Madrid – Osasuna 4:0 (kon.) | Mallorca – Valencia 1:1 (kon.)
Sevilla – Rayo Vallecano 2:2 (kon.)
Cádiz CF
0:1 (0:0)
Girona FC
Sobota 07.10.2023, 14:00 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 9. kolo

Máme tu konec dnešního zajímavého utkání. To ovlivnily dva zásadní momenty, protože už v 11. minutě musel předčasně do sprch Darwin Machís. Dlouhou přesilovku dokázali hosté využít v 59. minutě, kdy se pěknou ranou prosadil Aleix García.

Držení míče: 26 % : 74 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:15. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:13. (16:14:44)

90+8

90+6
    Álvaro Negredo dostal na hranu vápnu přesný pas a bez váhání vypálil. Jeho pokus byl odražen na roh.

90+4
    Ted to pro změnu s agresivitou přehnal Stuani a i jemu je pískán útočný faul.

90+3
    Tohle se domácím nepovedlo a my sledujeme útočný faul.

Dnešní utkání sleduje 16438 diváků.

90+1
    Žlutá karta pro tým Girona FC (Ibrahima Kebe).

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Girona při své rozehrávce dost zariskovala a jen díky dobrému obrannému zákroku jejich stopera neběželi domácí sami na branku.

89
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Ibrahima Kebe,
    ze hřiště odchází Iván Martín, přichází Juanpe.

88
    Pablo Torre jen asi o metr minul levou tyč soupeřovi svatyně.

86
    Hosté při příležitosti vhazování zdržují hru, což samozřejmě všechny na stadionu dost štve.

84
    Cádiz chytl druhý dech, teď bude po faulu Stuaniho zahrávat standardní situaci.

82
    I Cádiz nám ukázal, že to dnes ještě nezabalil a po odvráceném centru uvidíme rohový kop.

79
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Jorge Meré, přichází Rubén Sobrino,
    ze hřiště odchází Christopher Ramos, přichází Álvaro Negredo.

77
    Do gólovky se dostal po zahrání standardky Eric García, vše co ale následovalo, bylo navíc, jelikož se mladý stoper hostí naházel v offsidu.