Alavés – Almería 1:0 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.) | Villarreal – Ath. Bilbao 2:3 (kon.)
Real Madrid – Rayo Vallecano 0:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (1:0)
Granada CF
Neděle 05.11.2023, 16:15 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešní podvečer vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (18:21:59)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 20:15.

V zápase bylo uděleno hned osm žlutých karet, tři na straně vítězné Valencie a pět na straně Granady.

Je konec! Zápas mezi Valenciou a Granadou končí a po výsledku 1:0 přidávají tři body do tabulky LaLigy domácí fotbalisté.
    První poločas nabídl vyrovnanou hru bez šancí, výjimkou byl pokus Guerry už v první minutě, který ale zamířil jen nad břevno. V pátém nastavené minutě tak fauloval v pokutovém území Torrente Huga Dura a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Pepelu.
    V druhé půli jako první zahrozili domácí, a to když v 53. minutě pálil po přihrávce Guerry střídající Canós, avšak jeho svižný pokus brankář Ferreira vyrazil. Závěrečné minuty se pak nesly ve snaze hostů o vyrovnání, pečlivá obrana Natopýrů však Granadu k žádnému nebezpečnému zakončení nepustila.

90+5

90+5
    Sergio Ruiz fauluje, Valencia už je blízko třem bodům.

90+5
    Domácí se provinili faulem, rozehrávky se ujme brankář Ferreira.

90+4
    Avšak dlouho míč u svých kopaček nepodrželi, a tak můžou zase trochu zdržovat čas domácí.

90+3
    Hosté se ale ještě nevzdávají, po obranném zákroku Guillamóna budou vhazovat.

90+3
    Tohle už vypadá pro domácí dobře, neboť ve třetí nastavené minutě vhazují svěřenci trenéra Baraji v blízkosti branky soupeře.

90+2
    Diego López u postran čáry fauloval Carrerase a může být rád, že neviděl druhou žlutou.

90+1
    Nákop Mamardašviliho miří za autovou čáru, vhazování pro hosty.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Za ostrý zákrok na levé straně hřiště vidí ještě žlutou kartu Bryan Zaragoza.

89
    Střídání v týmu Valencia CF:
    ze hřiště odchází Pepelu, přichází Roman Jaremčuk,
    ze hřiště odchází Cristhian Mosquera, přichází Yarek Gasiorowski.

89
    Thierry Correia odkopává po vyhraném souboji míč do zámezí, to teď domácím stačí.

88
    Centrovaný míč na přední typ odvrací domácí obrana.

87
    Callejón vybojoval míč pro Villara, následně před Puertasem odehrává balon na roh stoper Mosquera.

86
    Thierry Correia u postranní čáry faulován, Granadě se čas na vyrovnání rychle krátí.