Lyon – Méty 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 0:1 (kon.) | Štrasburk – Clermont Foot 0:0 (kon.)
Toulouse – Le Havre 1:2 (kon.) | Monaco – Brest 2:0 (kon.) | Nice – Rennes 2:0 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:0)
Stade de Reims
Neděle 05.11.2023, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Dramatický zápas končí těsnou výhrou hostující Remeše, která utkání rozhodla gólem Itóa z 75. minuty. Hrálo se ve velkém tempu před fantastickou kulisou. Domácí celek měl největší šanci zápasu v samém závěru, ale v 94. minutě Bamba v malém vápně trestuhodně branku přestřelil. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek víkendu.

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:2. (16:54:53)

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým FC Nantes (Ronaël Pierre-Gabriel).

90+6
    ... centrovaný míč hosté dokázali odvrátit a navíc jdou dopředu.

90+5
    Remeš se ale už musí opět bránit. Po faulu daleko od vápna budou mít domácí standardní situaci, na kterou jde dopředu i brankář Lafont...
    90+4. Bamba zahodil tutovku a odmítl vyrovnání

90+4
    Domácí zahazují největší šanci zápasu! Po odraženém balonu byl na malém vápně úplně sám Bamba, který ale posílá volej vysoko nad břevno! Tohle snad nešlo nedat!

90+3
    Po domácím faulu u půlící čáry mají balon hosté. To je pro ně vítaná pozice.

90+2
    Domácí celek má stále dostatek času, aby zkusil s výsledkem ještě něco udělat. Zatím ale hraje jen na polovině hřiště.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Centr do vápna Remeše končí až u brankáře, který balon zalehává.

89
    ... hosté se v pohodě ubránili, míč ale mají stále domácí.

89
    Domácí celek vybojoval rohový kop...

89
    Nantes zkouší založit další útok, obrana Remeše je ale připravena.

88
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Džunja Itó, přichází Amadou Koné.

87
    Běží 87. minuta, na zemi zůstal ležet ale jeden z domácích hráčů a hra je tudíž přerušena.

86
    Hosté byli blízko vedení 2:0! Diakite udělal kličku brankáři, pak ale prováhal možnost vystřelit. Obrana se mezitím stačila vrátit.

85
    Jsme ve finále zápasu. V Nantes začalo mezitím silně pršet. Trávník nyní skrápí velká průtrž.