Hellas Verona – Monza 1:3 (kon.) | Cagliari – Janov 2:1 (kon.) | AS Řím – Lecce 2:1 (kon.)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:11. (17:04:22)

Fotbalisté Cagliari si připisují druhou ligovou výhru v řadě a minimálně dočasně se posouvají na sedmnácté místo, tedy mimo zónu sestupu.

V jejich souboji s Janovem se dělo vše podstatné až ve druhém poločase. Hned ve 48. minutě otevřel skóre domácí Nicolas Viola, jenž přitom přišel na trávník až po přestávce. Hosté bleskově vyrovnali, když se po chybě obránce Goldanigy při snaze odvrátit centr dostal balón k Albertovi Gudmundssonovi, který si věděl rady. V 69. minutě sel ale opět zapojili do hry střídající fotbalisté Cagliari. Po akci Petagny přesně zakončoval Gabriele Zappa. Hosté mohli v závěru alespoň vyrovnat. V jejich největší příležitosti trefil Puşcaş pouze nohu brankáře Scuffeta.

90+8

90+7
    Simone Scuffet si ještě vysloužil žlutou kartu za zdržování.

90+6
    Bojovalo se u domácího rohového praporku. Balón se odrazil za brankovou čáru od hráče Janova a nařízen je odkop od brány! To vyvolalo v hledišti obrovskou radost, neboť už toho asi o moc více neuvidíme!

90+6
    Střídání v týmu Cagliari Calcio:
    ze hřiště odchází Tommaso Augello, přichází Adam Obert.

90+5
    Domácí jsou viditelně nervózní a dělají chyby. Janovu se však nedaří vyrovnat.

90+3
    Nicolas Viola si pomohl v souboji rukama a také on dostal žlutou kartu.

90+2
    Mohlo být vyrovnáno! Ve velké šanci se zjevil George Puşcaş, jehož zakončení vyrazil levou nohou brankář Scuffet!

90+1
    Andrea Petagna dostal žlutou kartu zřejmě za řeči.

90+1
    Rozhodčí Guida nastaví šest minut!
    90. Drăgușin z první přestřelil.

90
    Po centru z levé strany se balón odrazil k Raduovi Drăgușinovi, který z hranice šestnáctky z první těsně přestřelil! Teď si domácí jistě oddechli.

88
    Paulo Azzi dostal míč na pravé křídlo a dostal se až do zakončení. Pálil vedle bližší tyče! Nescházelo moc.
    87. Petagna byl v šestnáctce faulován. Situaci ale předcházel ofsajd Azziho.

87
    Andrea Petagna byl v pokutovém území faulován a sudí Guida už v první chvíli signalizoval pokutový kop pro domácí! Vzápětí ale vyšlo najevo, že pomezní signalizoval ofsajd Paula Azziho. Nakonec je tedy vše jinak a místo penalty budou hosté rozehrávat ze své šestnáctky.