Plzeň – Slovácko 1:4 (kon.) | Ostrava – Sparta 0:1 (kon.) | Olomouc – Slavia 1:3 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté zvyšují svůj náskok. VÁCLAV JUREČKA dostal od hráčů domácího mužstva až příliš prostoru, s míčem naběhl k hranici vápna, odkud střílel a jeho ránu nešťastně tečoval Jakub Pokorný do protipohybu svého brankář, jenž už nemohl nic dělat.
    43. Michal TOMIČ - 1:2

43
    Slavia právě vstřelila branku! Těsně před koncem prvního poločasu se Slavia vrací do vedení, to je studená sprcha pro domácí tým! Lukáš Provod poslal přízemní centr do vápna, kde se míč několikrát odrazil. Příhodně však stál u lajny MICHAL TOMIČ, který se ve vyložené šanci nemýlil. To bude důležitý gól pro Slavii.
    15. Jakub POKORNÝ - 1:1

15
    Olomouc právě vstřelila branku! Fanoušci na Andrově stadion bouří, domácí vyrovnávají na 1:1! Fantastický centr si našel přesně hlavu JAKUBA POKORNÉHO, který prudkou hlavičkou nedal Mandousovi ani tu nejmenší šanci.
    4. Conrad WALLEM - 0:1

4
    Slavia právě vstřelila branku! Na první branku jsme tedy nemuseli vůbec dlouho čekat, viděli jsme jí už ve čtvrté minutě! Rohový kop sice Sigma odvrátila, poté se ale k míči dostala znova Slavia. Petr Ševčík vymyslel parádní centr na malé vápno, kde byl CONRAD WALLEM sice v souboji, přesto uspěl hlavičkou!

Petr Frömel

Denisa Józsová

Branky: 15. Pokorný (Vodháněl) – 4. Wallem (P. Ševčík), 43. Tomič (Jurečka), 56. Jurečka (Masopust)

Karty:   5. Breite (OLO), 35. Zmrzlý (OLO), 45+1. Vodháněl (OLO) – 35. Jurečka (SLA), 46. Vlček (SLA), 86. Wallem (SLA), 89. Douděra (SLA), 89. Trpišovský (trenér) (SLA)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:11.
    SK Sigma Olomouc: Digaňa – Chvátal (65. Křišťál), F. Novák, Pokorný, Zmrzlý – Ventúra, Breite (C) – Vodháněl (85. Israel), Zorvan (65. Pospíšil), Navrátil (66. Sláma) – L. Juliš (74. Fiala).
    Náhradníci: Macík – Langer, Bednár, Zifčák.

Trenér: Václav Jílek

SK Slavia Praha: Mandous – Masopust, Ogbu (46. Vlček), Holeš (C) – Tomič (83. Dumitrescu), P. Ševčík (78. Hromada), Oscar, Wallem – Provod, Tijani (46. Van Buren), Jurečka (78. Chytil).
    Náhradníci: O. Kolář – Sinyan, Zafeiris, Tecl, Bořil, Douděra.