Ostrava – Oboloň 3:1 (kon.) | Olomouc B – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Písek – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Táborsko – Příbram 3:2 (kon.) | TS Galaxy – Bohemians 1905 3:4 (kon.) | Győr – Petržalka 1:3 (kon.)
Skalica – Púchov 6:1 (kon.) | Brno – Hodonín 5:0 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
Slavia – Peking Guoan 3:1 (kon.) | Líšeň – Myjava 3:2 (kon.) | Trnava – Hartberg 0:0 (kon.)
Shkupi – Karviná 0:1 (kon.) | Warta Poznaň – Liberec 1:1 (kon.) | Žilina – Podbeskidzie 5:0 (kon.)
MTK Budapešť – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Niš – Slovácko 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Oboloň 2:0 (kon.)
Olimpija Lublaň – Ostrava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – LNZ Čerkasy 5:1 (kon.) | Slavia – Peking Guoan 0:0 (kon.)
KF Shkupi
0:1 (0:0)
MFK Karviná
Sobota 27.01.2024, 13:00Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

45

První poločas tohoto přípravného přátelského utkání je za námi. Branku jsme zatím neviděli. Snad bude druhý poločas, co se branek týče, úrodnější.

46

78
    Karviná právě vstřelila branku! Slezané se dostávají do vedení! LUKÁŠ BUDÍNSKÝ proměnil pokutový kop a dal Karviné vedení 1:0.

90

Zápas je u konce. Karviná dokázala porazit soupeře ze Severní Makedonie 1:0 po úspěšně proměněném pokutovém kopu, kterého se ujal Lukáš Budínský. (15:47:25)