Řisuty – Klášterec nO 2:6 (kon.) | Frýdek-M. – Uničov 6:7 (kon.) | Havířov – Prostějov 4:6 (kon.)
Uh. Hradiště – Opava 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Přerov – Karviná (Baník) 6:4 (kon.) | Kobra – Děčín 5:4 (po s.n.) | Jablonec n/N – Klatovy 5:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
6:2 (0:0,2:1, 4:1)
HK Nový Jičín
Sobota 18.09.2010, 17:00 • ZS TEZA • 2. liga skupina Východ

Dlouho bylo utkání vyrovnané, ale poslední třetina patřila jednoznačně Drtičům. SHK Hodonín si tak připisuje do tabulky další 3 body.

60:00

59:41
    Hostující Hruška vyloučen na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Toman.

59:13
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Závěr připomíná exhibici Hodonína. MARTIN ŠPOK si najel do rozhozené obrany hostů a střelou mezi betony bezradného Šrámka střílí šestou branku Drtičů. Bez asistence.

59:01
    Hostující Tomášek vyloučen na 2 minuty za hrubost + 10 minut za nesportovní chování. Trest odpyká Uhlár.

58:36
    Domácí Komárek inkasuje 2 minuty za sekání + 2 minuty za vysokou hůl.

57:06
    Definitivní rozhodnutí zápasu. ZDENĚK JURÁSEK se dostal sám před Šrámka a přesnou střelou pod břevno pokořil Šrámka popáté. Asistence: Petr Pokorný.

56:32
    Zakázané uvolnění domácího mužstva.

55:19
    Drtiči se přibližují ke třem bodům. Špok našel na kruhu MARTINA MIKLÍKA, který dělovkou skrz obránce překonal Šrámka. Ten udělal pouze bezradné gesto, protože střelu přes obránce neviděl. Asistence: Martin Špok.

55:06
    Hostující Macháček vyloučen na 2 minuty za hákování.

54:48

53:52
    Salajka vyhazuje.

53:41
    Nahozený kotouč ze středního pásma podržel Tuček.

53:10
    Do nebezpečného zakončení se dostal Vrdlovec, Tuček kryje lapačkou.

52:55
    Komárkem vyhozený kotouč skončil na střídačce, tentokrát byla ovšem teč jasně patrná.

52:48
    Domácí Penák vyloučen za hákování.

52:04
    Hraje se nahoru dolů, hosté se tlačí za vyrovnáním a Drtiči chtějí pojistit vedení.

50:52
    Vhazování před Tučkem.

49:36
    Hodonínští opět strhávají vedení na svou stranu. Jurásek našel na vlastní modré rozjetého PETERA TOMÁŠKA, ten našlápl a sám se prodral až před Šrámka. Střelou k tyči mu pak nedal šanci zasáhnout. Asistence: Zdeněk Jurásek.

48:09
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají. Po chybě domácího obránce, který nevyhodil kotouč, se dostal k puku DANIEL VRDLOVEC a střelou z místa zkusil štěstí. Tuček měl zakrytý výhled a puk zapadl do šibenice. Asistence: Marek Pavlačka.

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 35. Komárek (Vaškovič), 39. Jurásek (Korotvička), 50. Tomášek (Jurásek), 56. Miklík (Špok), 58. Jurásek (Pokorný), 60. Špok - 24. Hruška (Pavlačka), 49. Vrdlovec (Pavlačka)

SHK Drtiči Hodonín: Tuček(Rajčák) - Rapant, Pokorný, Komárek, Miklík, Salajka, Beňa - Hoza, Rehuš, Vaškovič, Korotvička, Špok, Jurásek, Tomášek, Peš, Zelinka, Kuba, Průdek, Penák
    HK Nový Jičín: Šrámek(Kozák) - Toman, Andrýsek, Kabeláč, Pelikán, Vrdlovec, Kolničný, Skaloš, Horák, Hruška, Tomášek, Pavlačka, Macháček, Gebauer, Křesťan, Gulda, Zedník, Chvostek, Uhlár