Kadaň – Chrudim 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 5:4 (po pr.)
Třebíč – Olomouc 2:3 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Tábor – Litoměřice 3:2 (po s.n.)
Hr. Králové – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Vrchlabí – Znojmo 2:3 (po s.n.)

Beroun právě vstřelil branku!
    Novotný s Haškem jeli za kotoučem a JIŘÍ HAŠEK neměl problém zakončit do prázdné branky. Asistence: Jiří Novotný.

59:15
    Nenápadná střela od Krejčíka a Hudíček ještě clonil před brankou, Furch chytá kotouč do lapačky.

59:09
    Nahozený kotouč na Furcha, ten jej sbírá do lapačky ze vzduchu a přerušuje hru, Stejskal na střídačce, Benátky v šesti.

Karpov jel na forhend, ale střela pod beton nevyšla, Stejskal vyrazil kotouč mimo branku.

58:52
    Bylo nařízeno trestné střílení Kolmann podrazil.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a nebezpečná střela od mdré z hole Pavlů, Stejskal se připravuje na vyjetí z branky.

57:17
    Klimt hledal před brankou Pabišku, ten kotouč díky dobré práci domácích obránců nedostal. Medvědi zakládají útok.

56:06
    Furch sbírá kotouč před brankou a raději přerušuje hru.

55:32
    Pavlů jel s kotoučem v obranném pásmu a z ničeho nic upadl, rozhodčí nebude vylučovat za nafilmovaný pád.

55:05
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

54:11
    Zakázané uvolnění hostů.

53:20
    Medvědi v útočném pásmu nakotouči, ale hosté nakonec odehrávají do středního pásma.

52:20

51:28
    Nedvěd dostal kotouč namodrou od Haška a vypálil krásnou střelu do jejíž dráhy vložil hůl LADISLAV VLČEK, který otevírá skóre dnešního zápasu tečí do růžku Stejskalovy branky. Asistence: Jaroslav Nedvěd, Jiří Hašek.

50:55
    Hašek nadvakrát z pozice z pravé strany nepřekonal Stejskala, který teď podržel svůj tým.

50:34
    Medvědi v útočném pásmu a kombinují s kotoučem, nakonec Nedvěd vypálil od modré, ale Stejskal jeho střelu viděl a cyhtá kotouč do lapačky.