Kadaň – Chrudim 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 1:2 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 5:4 (po pr.)
Třebíč – Olomouc 2:3 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Tábor – Litoměřice 3:2 (po s.n.)
Hr. Králové – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Vrchlabí – Znojmo 2:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Stadion Vrchlabí
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 18.09.2010, 18:001. liga (ČR)

Vrchlabí se sice v úvodním dějství dostalo do dvoubrankového náskoku, ale hosté ještě v závěru téže třetiny stihli vyrovnat. V dalších dvou dvacetiminutovkách góly nepadly, a tak muselo rozhodnou prodloužení či nájezdy. Během pěti minut však ani jeden z týmů recept na překonání gólmanů nenašel a přišly na řadu trestná střílení. O vítěznou branku se postaral Vladimír Říha a zajistil tak Znojmu bonusový bod.

65:00
    A je tomu tak! VLADIMÍR ŘÍHA překonal hostujícího gólmana a zajistil tak svým barvám bonusový bod.

Říha může rozhodnou.

Filip za Vrchabí nedal.

Ani Podešva za Znojmo se podruhé neprosadil.

Jako další neproměňuje Bezouška.

A je vyrovnáno! Série pokračuje.

Filip musí dát!

Neprosadil se.

Rachůnek za Znojmo.

Ten našel jen místo pro puk v Horčičkově lapačce.

Za domácí Beck.

Neproměnil.

Za hosty Hradecký.

Střela mezi betony se neujala.

Za Vrchlabí Hubáček.

A úspěšně zakončuje blafákem! Znojmo vede 1:0.

Znojmo začíná. Jede Podešva.

Samostatné nájezdy začínají.
    Branky a nahrávky: 3. Urban (Beck, Bláha), 17. Kubeš (Huberáček, Beck) - 17. Haman (Orsava, Štach), 20. Rachůnek (Vrba), 65. Říha

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Matějíček, Pácal, Bendík, Chaloupka, Poživil, Bauer, Poskočil - Zíma, Tvrdek, Filip - Rusnák, Urban, Bláha - Beck, Kubeš, Hubáček - Látal, Bezouška, Bakrlík - Drábek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Horčička (Panec) - Rangl, Pláněk, Štach, Kania, David, Kolafa, Klimeš, Lattner - Plášek, Haman, Orsava, Havlík, Hradecký, Beroun, Vyletelka, Říha, Staněk, Rachůnek, Podešva, Vrba.

Rozhodčí: Trombík - Kašík, Rychlý