Č. Lípa – Most 5:7 (kon.) | Roudnice – Sokolov 5:3 (kon.) | Šumperk – Břeclav 5:4 (kon.)
Trutnov – Jindř. Hradec 4:5 (po pr.) | Nymburk – Kutná Hora 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 5:7 (kon.)
Chotěboř – Lev Benešov 0:4 (odl.) | Žďár n/S – Milevsko 5:3 (kon.)
HC Trutnov
4:5 (1:1, 0:1, 3:2 - 0:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 19.09.2010, 17:00 • Zimní Stadion Na Lukách Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

59:35
    Současné vyloučení. Za Trutnov hráč Mečiar a za Vajgar hráč Mařík (hrubost)

53:55
    Současné vyloučení. Za Trutnov jde na trestnou lavici Provazník (podražení) a za Vajgar Schmidt (naražení)

52:49
    Trutnov si zahraje přesilovou hru! Vyloučen hráč hostí Martin Ištvánik za hákování.

46:12
    Dlab dostává dvě minuty za sekání. Volně ležící kotouč před brankou nezasáhl a trefil jen brankáře Kubeše. Bude se hrát 4 na 4

45:54
    Mikolášek zůstává ležet na ledě po ataku Dvořáka. Sudí Kareš vše konzultuje s čárovými a ukládá mu dvě minuty za vysokou hůl.

38:09
    Vyloučen hráč hostí Janda za vysokou hůl, domácí mají šanci vyrovnat z přesilovky.

20:25
    Vyloučen hostující hráč Heršálek za vysokou hůl.

15:34
    Vyloučen hráč domácích Dlab za držení.

14:51
    Vyloučen hostující hráč za prostesty na 10 minut, následně inkasoval dvouminutový trest za napadení Chocholy.

4"06
    Vyloučen domácí hráč Stehno za sekání.

2:40
    Vyloučen hostující Ištvánik za podražení.

Jiří Aberle

Ondřej Poul

Branky a nahrávky: 3. Jindřich (Chochola), 7. Dvořák (Heršálek, Mazanec), 43. Mečiar (Kuna), 44. Mikolášek (Chytráček), 54. Mlejnek (Chytráček, Mikolášek), 61. Skokan (Mařík, Tupý) - 37. Skokan (Schmidt), 44. Dvořák (Skokan, Chmel), 60. Skokan

HC Trutnov: Škrabejl(Truhlář) -Mečiar, Provazník, Antonín, Mlejnek, Kuna - Chochola, Jindřich, Dlab - Mikolášek, Chytráček, Havlíček - Stehno, Šimoníček, Mašek
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš(Neliším)-Ištvánik, Chmel, Janda, Maryška, Tupý, Heršálek, Mazanec, Mařík, Dvořák, Schmidt, Bula, Skokan, Dolina, Repkin, Kroupa, Dvořák

Rozhodčí: Kareš-Maštalíř, Šmika