Č. Budějovice B – Hlavice 1:0 (kon.) | Písek – Č. Lípa 3:0 (kon.) | Pardubice – Ovčáry 5:0 (kon.)
Chomutov – Kunice 2:0 (kon.)
FC Písek
3:0 (0:0)
FK Arsenal Česká Lípa
Sobota 09.10.2010, 10:15Česká fotbalová liga

Zápas nakonec končí přesvědčivou výhrou domácích v poměru 3:0. To je od nás z Písku pro dnešek vše. Hezký víkend přejí Petr Košatka a Tomáš Němec. (12:12:48)

90+2
    Písek právě vstřelil branku!

Meier se neshodl se svými obránci a k míči se dostal Kubiš, který jej přenesl na MARTINA VORÁČKA, pro kterého nebylo příliš těžké trefit odkrytou branku České Lípy.

90
    Dnešní zápas bude nastaven o tři minuty.

89
    Taktické střídání na straně domácích. Odejde střelec dvou branek, Jan Zušťák a v posledních okamžicích dnešního zápasu se objeví ve hře Martin Malý.

84
    Také Česká Lípa mění hráče. Jabub Hottek odchází a jeho místo na trávníku zaujme Tomáš Pecar.

82
    Písečtí střídají. Ze hry odejde Jiří Chrdle a opačným směrem míří Martin Voráček.

76
    Zušťák mohl dokokat hattrick, když hlavičkoval míč z malého vápna, Meier ale skvělým zákrokem míč chytá.

76
    Hosté střídají. Jakub Mičkal pouští do hry Michala Zemana.

72

Centr od rohového praporku přistál na noze Jana Zušťáka, který lehkou střelou mířil k levé tyči a za přispění Vrabce míč doputoval do branky.

70
    Polodna se zjevil tváří v tvář českolipskému brankáři, přízemní střelu ale Meier dobře vystihnul a míč chytá.

68
    Přetažený centr Zušťáka vrátil do hry Skopalík a měl před brankou zcela volného Polodnu, předloženou přihrávku ale osamocený Polodna netrefil.

66
    Českolipský Mičkal se dostával do slibně vypadající příležitosti, zastavila ho ale píšťalka sudího signalizující offside.

63
    Hosté střídají. Z trávníku odchází Martin Pospíšil a na hřišti ho nahradí Michal Parys.

57

Další přímý kop domácích rozehrával Linhart a na hranici malého vápna centr přesměroval hlavou do branky JAN ZUŠŤÁK.

52
    Zušťák zahrával ze střední vzdálenosti standardní situaci a balon sevřel v naruči brankář Meier.

48
    K Mašátovi se dostal odražený míč a domácí hráč bez přípravy střílel, mířil ale velmi nepřesně.

46

Je za námi první půle, ze které měli více ze hry hráči Písku. Jihočeši si i vytvořili několik slibných příležitostí, obrana Českolipských v čele s brankářem Meierem byla téměř bezchybná. Jestli uvidíme ve druhém poločase nějakou branku uvidíme přibližně v 11:20, kdy odstartuje druhá půle.