Třinec – Jihlava 1:0 (kon.) | Most – Táborsko 2:3 (kon.) | Vlašim – Dukla Praha 2:1 (kon.)
FK Baník Most 1909
2:3 (2:2)
FC SILON Táborsko
Sobota 09.10.2010, 16:00 • TCM Souš, Most. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Po divokém prvním poločase Sezimovo Ústí přidalo v závěru třetí gól a veze z Mostu trochu nečekaně všechny body! S tímto konstatováním se loučím. Pěkný zbytek víkendu! (17:51:28)

90
    Za protesty dostal žlutou mostecký Knakal.

89
    Hosté naposledy střídají: Kostečku nahrazuje Martínek.

88
    Sezimovo Ústí právě vstřelilo branku!
    Tohle je pro domácí celek hodně kruté. Hostující Mach korunoval svůj dobrý výkon a přihrál před prázdnou branku PETRU JAVORKOVI, který posílá Sezimovo Ústí do vedení 3:2!

86
    Chybu obránců Sezimova Ústí napravil vynikajícím čtením hry gólman Doležal a před Hofmann upálil balon pryč.

82
    Domácí Jendruščák ve velké šanci, ale brankáře Doležala nedokázal přehodit!

80
    Komický pohled před mosteckou branku - brankář Paleček se osvědčil coby zdravotník. Levou rukou propínal nohu domácímu obránci, pravou rukou útočníkovi soupeře. Oba fotbalisté se totiž svíjeli v křeči.

79
    Mostečtí vypadli z tempa, hraje se ve středu hřiště. Ani jedno mužstvo není schopné nic kloudného vymyslet.

76
    Na zemi leží s křečí Oboya. Po krátkém ošetření se pokračuje ve hře.

73
    Do této chvíle nevýrazný Simr se dostal k nebezpečné hlavičce, ale v dobré šanci zamířil vysoko nad mosteckou branku.

71
    Mostečtí podruhé střídali: Rusetského vystřídal Franěk.

68
    Poslední minuty jsou domácí aktivnější, hosté už směrem dopředu nezlobí jako v první půli.

65
    Někteří diváci už křičeli předčasně gól! Jendruščákova hlavička po Rosendově načechraném centru šla ale mimo hostující branku.

62
    Po následném rohu se vyšrouboval do vzduchu Jedinák a ve stylu Diega Maradony rukou tečoval balon do branky - dostává žlutou.

61
    Rosendo dalekonosným obloučkem gólmana Doležala nepřekvapil.

60
    Hostujícího Čupra nahrazuje Mašek.

57
    Baník poprvé střídá: Danoského nahradil Hofmann.

55
    Makedonec Danoski ve vápně doslova umotal dva obránce Sezimova Ústí, dostal se do dobré střelecké pozice, ale branku minul.

53
    Z čista jasna se málem hosté dostali do vedení. Kočí se pěkně uvolnil ke střele a orazítkoval tyč!