Brno jun. – Líšeň 3:2 (kon.) | Zlín B – Zábřeh 1:0 (kon.) | Vítkovice – Frýdek-Místek 1:3 (kon.)
Kroměříž – Uničov 1:0 (kon.) | HFK Olomouc – Hulín 3:1 (kon.) | Opava – Slovácko B 4:0 (kon.)
1. HFK Olomouc
3:1 (3:1)
SK Spartak Hulín
Sobota 09.10.2010, 15:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (16:50:49)

90
    Domácí Ladislav Onofrej fauloval před vápnem a také dostal žlutou kartu.

86
    Druhé střídání hostů, dnes si už nezahraje Josef Mršťák, na hřiště vběhne Richard Němec.

85
    Hosté poprvé střídají, odchází Michal Ševela, zastoupí ho Ondřej Sedlář.

84
    Hostující Svatopluk Kadlec doatl další žlutou kartu.

76
    Hostující Jaroslav Laciga si vysloužil žlutou za zbytečné protesty.

75
    Hostující Roman Číhal dostal za faul žluté napomenutí.

71
    HFK právě vstřelil branku!
    Olomouc se prosazuje potřetí. Po centru zprava se do míče z úhlu opřel JAN TÖGEL a nedal Štěpánovi v brance Hulína šanci.

69
    Domácí podruhé vystřídají, dolů Dominik Richter, nahoru Rudolf Obal.

Dnešní utkání sleduje 375 diváků.

56
    Olomouc bude poprvé v zápase střídat, odejde Petr Filipský, nahradí ho Jan Tögel.

52
    Hra se přiostřila, další žlutou vyfasoval domácí Radim Kopecký.

49
    Domácí Zdeněk Polák si za protesty po předchozím tvrdém souboji vysloužil žlutou kartu.

47
    Hulín právě vstřelil branku!
    Hosté se po rychlém protiútoku prosazují. Přízemní centr zleva uklidil do sítě úplně neobsazený JOSEF MRŠŤÁK.

46
    O rozehrávku se postarali hosté.

46

Domácí fotbalisté dali v první půli zcela po zásluze dvě branky a vedou. Ovšem i hosté měli pár dobrých šancí, jenomže koncovka je zatím jejich velkou slabinou. Druhý poločas začne přibližně v 16:05.

35
    Zedníček se prodral z pravé strany do vápna, po zemi odcentroval a odražený míč uklidil do poloprázdné brány k tyči z penaltového puntíku LADISLAV ONOFREJ.