Brno jun. – Líšeň 3:2 (kon.) | Zlín B – Zábřeh 1:0 (kon.) | Vítkovice – Frýdek-Místek 1:3 (kon.)
Kroměříž – Uničov 1:0 (kon.) | HFK Olomouc – Hulín 3:1 (kon.) | Opava – Slovácko B 4:0 (kon.)
Slezský FC Opava
4:0 (0:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 09.10.2010, 16:00 • Stadión v Městských Sadech, Opava • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (17:49:11)

90
    Opava právě vstřelila branku!
    Čtvrtý gól domácích dává po překrásném lobu MICHAL VYSKOČIL, pro kterého je to zároveň druhá dnešní trefa.

88
    Poslední střídání opavských. Korčian nahradil Chmelíčka.

83
    Nádherná akce domácích. Čáp nahrál Žmolíkovi, který se zbavil svého hlídače. Následně načechral balón přesně na hlavu ZDEŇKA KLESNILA, pro kterého již nebyl problém dostat míč do branky.

81
    Hosté naposledy střídají. Ze hřiště odchází Čtvrtníček a jeho místo zaujímá Dočkal.

79
    Na opavském stadióně se momentálně jede mexická vlna.

78
    Michal Vyskočil je při chuti. Tentokráte si však na Fryštáka nepřišel.

75
    Dnešní utkání sleduje 1144 diváků.

74
    Domácí podruhé střídají. Místo Partyše vbíhá na hřiště Zapletal.

72
    Domácí navyšují svůj náskok na rozdíl dvou branek. Po přihrávce Chmelíčka se ocitl zcela sám před brankou Slovácka MICHAL VYSKOČIL a střelou do pravého horního růžku hostující branky nedal Fryštákovi šanci zasáhnout.

69
    V další ložence po přiťuknutí Klesnila Aleš Chmelíček. Také teď však v minisouboji mezi ním a gólmanem Fryštákem, zvítězil hostující brankář.

67
    Po ostrém faulu na Knappa dostal žlutou kartu hostující Čtvrtníček.

61
    Chmelíček již překonal po přihrávce Čápa vyběhnuvšího gólmana Fryštáka. Toho však ke štěstí hostí zastoupil jeden z beků Slovácka a razantním odkopem zabranil druhé pohromě.

57
    A ze hřiště stáhl také Juřenčáka, jehož nahradil Dolina.

57
    Hostující trenér sáhl hned ke dvojímu střídání. Místo Ohnutka poslal na hřiště Borusíka.

53
    Opava poprvé střídá. Hřiště opouští Milan Halaška a jeho pozici zaujme Zdeněk Klesnil.

52
    Zvýšit opavský náskok mohl Milan Halaška. Ten po centru Partyše zůstal zcela osamocen na hranici malého vápna, ovšem proti jeho prudké hlavičce se vyznamenal fantastickým zákrokem Fryšták.

50
    Domácí se ihned z kraje druhé půle ujímají vedení. Po rohu Čápa nedal hlavičkou šanci Fryštákovi RENÉ FORMÁNEK a rozvnil tak poprvé síť branky Slovácka.

46

V první půli byli domácí hráči jasně lepším celkem. Vypracovali si také několik vyložených šancí, které však k jejich smůle nedokázali proměnit. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, kterýý začne přibližně ve 17:03.