Benátky n/J – Tábor 4:2 (kon.) | Třebíč – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:1 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.) | Olomouc – Znojmo 3:2 (po pr.) | Chrudim – Chomutov 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Kadaň – Vrchlabí 4:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Medvědi Beroun 1933
Středa 13.10.2010, 17:301. liga (ČR)

54:17
    Středočeši dlouho drželi hru v Suchnově blízkosti, kde se jim dařilo úspěšně kombinovat a držet tímto způsobem soupeře pod zámkem, jenže se provinili útočným faulem, po němž si odpyká Besser (BER) 2 minuty za vražení na hrazení.

50:07
    Za sekání je na 2 minuty vyloučen Šenkeřík (HBR).

46:51
    Za nedovelené bránění jsou současně vyloučeni Rudovský (BER) a Stromko (HBR). Bude se hrát ve čtyřech bruslařích na obou stranách.

38:24
    Po přerušení hry udělil rozhodčí dvouminutový trest brankáři Novotnému (HBR), který sekal havlíčkobrodského útočníka. Trest za něj odpyká Tůma (BER).

33:54
    Morava (HBR) musel zatáhnout za záchrannou brzdu v podobě hákování proti osamocenému Kupcovi, jenž v samostatném úniku nepřehodil ležícího brankáře Suchana.

33:41
    J. Ondráček manipuloval s pukem za berounskou brankou a při pokusu o vyjetí z jejího zákrytu byl faulován Hertlem (BER), který dostal dvouminutový trest za hru vysokou holí.

31:46
    Poměr sil na ledě se brzy vyrovnal, Kupec (BER) se provinil proti pravidlům hákováním.

31:41
    Na trestnou lavici usedl na 2 minuty Stromko (HBR) za nedovolené bránění.

18:32
    Na trestnou lavici je vykázán Meidl (HBR), jenž dostal osobní trest na 1é minut za nesportovní chování.

8:19
    Zančná územní převaha domácích Rebelů přinesla své ovoce, na trestnou lavici je vykázán J. Jelínek (BER) za držení hole.

1:13
    J. ondráček obdržel na útočné modré čáře přesnou přihrávku, po jejímž zpracování se dostal za záda berounské obrany a jel k brankáři Novotnému. Byl však nedoveleně zastaven. Na trestnou lavici míří za hákování Hašek (BER) a sám J. Ondráček (HBR) za nafilmovaný pád. Hraje se 4 na 4.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 30. M. Hlinka (Morava), 57. Knotek (J. Ondráček), 57. Meidl (Voj. Němec), 60. Třetina (Voj. Němec) - 1. Švagrovský