Havířov – Vsetín 2:3 (kon.) | Sparta – K. Vary 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.)
Motor ČB – Letňany 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 3:6 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:5 (kon.)
Chomutov – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Liberec 3:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 6:4 (kon.)
Slavia – Kladno 3:6 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 23.10.2010, 12:00 • Víceúčelová hala Havířov • Extraliga staršího dorostu

Na konci utkání se strhla velká šarvátka kterou rozhodčí jen tak tak přerušili. (14:10:50)

60:00

59:54
    Bude se vhazovat znovu.

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

59:53
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Pelc za napadení . Havířov má 7 sekund před koncem zápasu přesilovku 5 na 3 a pásmo.

59:29
    Hra bude pokračovat.

59:29
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Havířov bez brankáře, hra přerušena pro velmni těsný offside.

59:09
    Vsetín vyhazuje.

58:43
    Na trestnou lavici míří vsetínský Žák na dvě minuty za podražení. Havířov má k dispozici útočné pásmo a přesilovku.

55:03
    Jan DIVIŠ se dostal až ke slibnéí dorážce, tu ale nedokázal zužitkovat.

52:11

50:11
    Na dvě minuty míří DEUTSCH za napadení.

50:01
    Skvěla přihrávka Kasperlíka nenašla adresáta.

49:20
    Dominik Suchý by důrazně odstaven od puku, hra přerušena pro posunutou branku Vsetína.

48:46
    Vítězslav Pelc jde na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

47:42
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín se dostává do vedení po kontroverzní dorážce Kývaly mezi betony brankáře Tomšů. Havířov protestuje, nic méně branka platí.

46:51
    Vsetín vyrovnává, Dominik Pokorný ujel havířovské obraně a přesnou střelou po ledě skóruje.

44:26
    Na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici vsetínský Pokorný za vražení na hrazení.

43:45
    Dominik Suchý ohrozil brankáře Kohna šikovnou dorážkou.

40:43
    Dominik Pokorný ohrozil brankáře Tomšů. Ten ale dokázal střelu pokrýt.

40:01

Havířov pokračuje v tlaku a obléhá branku Vsetína. V zápase je lepším týmem. Zápas je divácky velmi atraktivní.

40:00

39:56
    David Bureš pálí tvrdou střelu od modré, brankář Kohn zůstal pozorný a chyt ji.

38:01
    Tlak bude ještě podpořen, na trestnou lavici míří vsetínský Brida na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:39
    Havířov předvádí drtivý tlak, puky v pásmu Vsetína jen lítají do nebezpečných pozicí.

36:00
    Juhász je v akci jeden na jednoho, obránce Vsetína ovšem zachoval klid a vytlačil Juhásze do rohu.

34:35
    Od modré střílí Pelc, jeho střelu kryje Tomšů vyrážečkou.

33:41
    Puffer ve stejné pozici, Kohn drží naděje Vsetína nad vodou.

33:03
    Střelu Juhásze kryje Kohn svými betony.

12:00
    Hokej nahoru, dolů. Šance střídá šanci a brankáři se vyznamenávají skvělými zákroky.

31:00
    Dominik Suchý málem využil zaváhání obránců Vsetína. Branku ovšem nevstřelil.

28:48
    Kasperlík vypálil a puk končí ve výstroji brankáře Kohna.

26:32
    Nebezpečnou střelu z backhandu Ptáčníka Tomšů pokryl.

25:31
    Kohn teď zalehl nebezpečnou dorážku dotírajícího havířovského útočníka.

24:00
    Havířov právě vstřelil branku!
    Střelu Čintaly nádherně tečuje Jan Diviš a dává druhou branku v zápase. Stav utkání je 2:1.

22:33
    Havířov hraje přesilovku pět na čtyři.

22:23
    Dvě minuty dostává vsetínský Daněk za hákování.

20:55
    Střela Pelce od modré orazila horní tyčku!!

20:32
    Dvě minuty dostává havířovský Diviš za hákování.

20:01

Hosté nastupují na led.

V první třetině byli jednoznačně lepší a aktivnější hokejisté Havířova. Svoje množství šanci z velkého tlaku však nevyužily tak často jak by bylo potřeba, pouze Jan Diviš využil přesilovku 5 na 3. Hosté se prezentují občasnými výpady směrem k brance brankáře Tomšů a jejich akce nejsou využívány, pouze Josef Daněk vsítil ve vlastním oslabení úvodní branku zápasu.

20:00

19:51
    Ondřej Slováček ve velké šanci, jeho střel vyráží Tomšů.

19:30
    Szewieczek dostává dvě minuty za hákování.

19:16
    Po pokusu přejít do útočného pásma se puk odráží mimo plochu, VHK je bez šance.

18:23

17:19
    Střel Kasperlíka chytil Kohn s velkým štěstím, nevěděl kde má puk.

16:51
    Juhász pálil tvrdě a trefil pouze oblouk branky Vsetína.

16:23
    Na trestnou lavici míří Ondřej Slováček a dostává dvě minuty za faul loktem.

14:39

14:08
    Havířov vytváří Vsetínu havířovské peklo.

12:55
    Jan Diviš využívá přesilovku 5 na 3 a z dorážky vyrovnává.

12:39
    Na dvě minuty míří vsetínský Janeba za napadení.

12:05
    Josef Daněk ujíždí ve vlastním oslabení a precizním blafákem oklamává brankáře Tomšů.

11:17
    Martin Kývala míří na 2 minuty za nedovolené bránění. Vsetín bude znovu ve čtyřech.

09:35
    Martin Kasperlík skvěle vypálil, Kohn jeho střelu vyráží do ochranné sítě.

09:26
    Velký závar před bránou Vsetína, hra je přerušena.

08:58
    Daniel Graca teď vypálil z velké vzdálenosti, brankář Kohn kryje.

07:58

07:41
    Slibně se rozjíždějící akci Havířova zastavuje offside.

07:03
    Hosté vyhazují.

05:58
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici vsetínský Vašíček za vražení na hrazení.

04:01
    Juhász poslal skvěle do jízdy Vyčesaného, ten ale branku netrefil ve slibné pozici.

03:20

01:20
    Prvním vyloučeným je David Bureš, havířovský hráč dostává dvě minuty za podražení.

00:15
    Zápas začíná zostra, první nebezpečnou střelu Havířova střelil Juhász.

00:01

AZ Havířov: Tomšů (Carbol) - Szewieczek, Bureš, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala, Dýrr, Koóś - Suchý, Kasperlík, Pasker, Křibík, Patrman, Majda, Juhász, Vyčesaný, Školoud, Glos, Diviš, Graca

VHK Vsetín: Kohn (Urban) - Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Kohout, Báchor, Gajdoš, Štědrý, Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 13. Diviš (Deutsch), 24. Diviš (Čintala) - 13. Daněk (Slováček), 47. Pokorný (Daněk, Žák), 48. Kývala (Stodůlka, Štědrý)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Urban) - Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Kohout, Báchor, Gajdoš, Štědrý, Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola

Rozhodčí: Czubaj - Gančarčík, Patrman