Znojmo – Plzeň 6:0 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Opava – Litvínov 5:2 (kon.)
Třinec – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.) | Kometa Brno – K. Vary 1:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Liberec 0:5 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
HC Olomouc
2:5 (1:0, 1:1, 0:4)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 06.11.2010, 12:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

56:40
    Kohouti jdou do tři. Za sekání dostává dvě minuty Michal Axman (OLO).

56:21
    Šance domácích klesají. Po nedevoleném bránění usedá na trestnou lavic David Zachar (OLO).

52:34
    Domácí stále prohrávají a navíc se budou muset bránit. Radim Haas (OLO) dostává dvě minuty za hákování.

35:46
    Početní výhoda pro Lvi. Ondřej Pozděna (OLO) inkasuje dvě minuty za podražení.

31:09
    Hosté budou opět pykat za příliš mnoho hráčů na ledě. I přes protesty ústecké lavičky odjíždí na trestnou Lukáš Krupička (UNL).

27:42
    Matěj Málek (OLO) vyfasoval dvě minuty za podražení.

18:06
    David Merta (UNL) inkasuje za tvrdý zákrok 5 + do konce utkání, navíc dvouminutový trest za bitku s Jakubem Voznicou (OLO), který obdržel také dvě minuty. Pětiminutový trest odpyká Václav Rácek (UNL) a dvouminutový trest Lukáš Krupička (UNL). Pro Davida Mertu utkání skončilo.

14:07
    Další početní výhoda pro Kohouty. Za příliš mnoho hráčů na ledě odjíždí na trestnou lavici Jakub Pojezný (UNL).

10:21
    Hosté jdou do čtyř. František Humpolíček (UNL) inkasuje dvě minuty za hákování.

7:06
    Martin Žák (UNL) zadržel před vlastní brankou soupeřovu hůl, za což mu hlavní rozhodčí uděluje dvě minuty.

2:09
    Jakub Voznica (OLO) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 10. Haas (Zachar), 35. Ogrizek (Lehečka) - 25. Pojezný (Vávra, Bříza), 45. Racek (Žák), 48. Vávra (Pojezný, Bříza), 57. Pojezný (Vávra, Bříza), 60. Baránek (Bříza)

HC Olomouc: Kůdela (Motáň) – Kreisel, Brandýs, Haas, Málek, Kvapil, Vaněk, Ogrizek, Jergl J., Voznica, Lyzák, Zachar, Králík, Mareček, Pozděna, Fryč, Axman, Lehečka, Machala, Rác, Heža.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Formánek) – Bulva, Drahorád, Smetana, Krupička, Hříbal, Kuchynka, Hošek, Vávra, Keltner, Grin, Bříza, Žák, Pořický, Beránek, Merta, Humpolíček, Pojezný, Racek.

Rozhodčí: Skoupý – Held, Trunečka.