Trutnov – Milevsko 6:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:1 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 6:2 (kon.)
Chotěboř – Pelhřimov 3:4 (po s.n.) | Kutná Hora – Jindř. Hradec 5:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:2 (3:1,2:1, 1:0)
HC Technika Brno
Neděle 28.11.2010, 17:00 • ZS Šumperk • 2. liga skupina Východ

59:01
    Za vysokou hůl dostane Tomáš Vyletelka 2+2 minuty. Šumperk hraje přesilovku 5 na 3.

58:42
    Štěpán Špaček dostal dvou minutový trest za sekání.

55:44
    Radislav Ondráček dostává dvě minuty za vražení. Vysokoškoláci hrají přesilovku 5 na 3.

54:30
    Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za držení hole.

48:32
    Filip Košecký dostal dvě minuty za držení protihráče. Jan Habrovec zase 10 minut nesportovní chování.

42:54
    Zdeněk Novosad dostává dvě minuty za vysokou hůl.

35:19
    Rozhodčí dneska píská vše. Tím hůř pro vysokoškoláky. Dvě minuty za držení dostal Pavel Strýček. přesilovka 5 na 3 pro domácí.

34:37
    Hráč Techniky si jde zase posedět na trestnou lavici. Filip Košecký dvě minuty hákování.

33:32
    Hned jak přišli na led hráči, jsou tu opět vyloučeni současně hráči. Za Techniku Petr jelínek za hrubost a Tomáš Sedlák též za stejný přestupek.

32:26
    Šumperk dostal trest. Martin Novotný podrazil Brzobohatého a dostal dvě minuty. Technika hraje přesilovku 4 na 3.

31:30
    Vyloučeni současně hráči Techniky a Šumperka. Za Šumperk Tomáš Sedlák-sekání. Za vysokoškoláky Petr Bělohlávek-Napadení.

26:06
    Radislavu Ondráčkovi se zasekla hokejka v protihráčových nohou, a za tento přestupek dostává dvě minuty.

25:01
    Adam Červenka dostává dvě minuty za hákování. Poměr hráču na ledě se vyrovnává.

24:24
    Za napadení dostává dvě minuty Michal Brzobohatý.

16:09
    Martin Novotný dostává dvě minuty za podražení.

13:51
    Michal Brzobohatý dostal dvě minuty za sekání.

11:32
    Marka Haase atakoval Štěpán Špaček, a ten dostává dvě minutky za nedovolené bránění.

00:41
    Za faul na Martina Ambruze Petr Babic dostává dvou minutový trest.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 7. Brunec (Sedlák), 14. Haas (Velecký), 16. Tesařík (Drtil, Červenka), 37. Tesařík (Červeka), 39. Haas (Červenka, Tesařík), 51. Tesařík (Velecký, Haas) - 10. Špaček (Odehnal), 39. Rajnoha (Bělohlávek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala(Peksa)- Holík(C), Novotný, Ondráček, Sedlák, Tesařík, Drtil T., Novosad, Meluzín, Fischer, Ambruz, Hulva, Brunec, Haas, Velecký, Červenka, Matějka, Skoumal
    HC Technika Brno: Jirkův(Novák)- Košecký, Habrovec(C), Vojsovič, Babic, Žalud, Strýček, Špaček, Úlehla, Mráz, Bělohlávek, Rajnoha, Brzobohatý, Benýšek, Odehnal, Jelínek, Vyletelka, Kaňkovský, Šrámek, Nekvasil, Matouš

Rozhodčí: Klimecký-Novotný, Šimčík