Banská Bystrica – Nitra 5:3 (kon.) | Skalica – Zvolen 5:2 (kon.) | Trenčín – Martin 5:2 (kon.)
Košice – Poprad 3:1 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
MsHK Žilina
sk Neděle 28.11.2010, 17:30 • štadión Vladimíra Dzurilu • Tipos Extraliga (SR)

Zostaňte hokeju verní... (19:46:15)

60:00

59:57
    Dobojované Slovan si pripisuje víťazstvo nuž čo? Gratulujeme k nemu.

Ešte dvanásť sekúnd a domáci sa môžu tešiť z víťazstva po dlhom- dlhočiznom čase.

59:00
    Padne-nepadne gól? Žilinská brána je tri minúty prázdna a hokejisti v modrých dresoch nie a nie trafiť do nej.

58:30
    Stretnutie sa dramatizuje, tým, že v bráne Žiliny chýba Lipovský ktorý je na striedačke, nedarí sa Žilinčanom, nedarí sa Slovanu, výsledok víťazstvo domáceho mužstva.

Puk smeruje na prázdnu bránu Žiliny no puk išiel vedľa nej.

Sily na ľade sú vyrovnané...

Bulík iba vystrelil na prázdnu bránu Žiliny no netrafil ju. šanca to bola.

57:30
    Ďurkech - trestná lavica

57:30
    Skokan za pästnú vložku - dostal dve minúty a videl Panenku 10 min. osobný trest.

55:00
    Do konca stretnutia zostáva odohrať ešte púť minút. Diváci aj za takýto antihokej tlieskajú v stoji.

Stupka pred Rybárom, no nedokázal zmeniť výsledok stretnutia, ktoré sa blíži k záveru.

54:00
    Verte-neverte nie je čo písať, je to neuveritelný duel, Nuž a na toto chodia diváci? Je mi ich ľúto...

51:00
    Vhadzuje sa pred Lipovským to už nie je pravda puk je v útočnom pásme hostí, bude sa vhadzovať pred Rybárom.

Bakošov pokus končí na ochrannej sieti, hra je prerušená pre Reklamnú pauzu, dobrá vec - oči si trochu vydýchnu.

50:07
    Žilinčania presilovú hru ustáli a stav sa ani pri takejto výhode nemení. Slovan vedie o dva góly.

Lipiansky špekuloval, chcel poslať puk pod hornú tyčku, čo mu Lipovský prečítal z očí a dokázal ho vychytať.

V rovnakom čase dvaja vylúčení aj napriek tomu Slovan hrá presilovku zle a hostia puk vyhodili z vlastnej tretiny, Kuľhov pokus končí namantineli.

Heš

Jozef Fajták

Branky a nahrávky: 5. Lipiansky (Schnábel, Huna Richard), 19. Hajek David (Hudáček)

HC Slovan Bratislava: Rybár, Bakoš, Bohunický, Buc, Bulík, Cartelli, Demel, Hájek, Hudáček, Hujsa, Ri.Huna, Ro.Huna, Janík, Jendek, Kapuš, Kováčik, Kuľha, Lipiansky, Shcnábel, Skokan, Trška.
    MsHK Žilina: Lipovský, Krčula, Dlouhý, Ďurkech, Heš, Devečka, Rúfus, Ftorek, Nemec, Hreus, Kokavec, Drevenák, Horský, Smotrila, Petruška, Troliga, Stupka, Jájnik, Valášek, Oravec,

Rozhodčí: Mullner, Stano, Šefčík, Čaprnka - video