Vítkovice – Motor ČB 4:6 (kon.) | Plzeň – K. Vary 5:4 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Zlín – Liberec 2:3 (po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 4:3 (po s.n.)
Rytíři Kladno
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 03.12.2010, 17:30Tipsport extraliga

57:34
    Barney a Treille si to vyříkávají i v boxu trestoměřičů. Barney 2+2 minuty a Treille 4 minuty. Oba hrubost.

55:02
    Bahenský nasadil Bickovi několikrát krosček. Rozhodčí si toho nevšímali. To už Bickovi vadilo a po Bahenském se ohnal také. Oba kohouti putují na trestnou a oba za krosček.

51:42
    David Růžička nepustil před sebe Divíška. Pomohl si ale držením.

48:34
    Hosté se opět provinili týmovým prohřeškem. Na ledě jich bylo šest a Kladno bude hrát přesilovku.

45:16
    Dvě minuty za hrubost pro Vrbatu. Který se slovně pustil do Látala. Dvě minuty však dostává i Stieler za hrubost. Nejspíš se nechal boleslavskými vyprovokovat.

39:49
    Toman se vydal na útočný výlet. Ztratil puk a hloupě fauloval. Dvě minuty za podražení.

35:57
    Boleslavských bylo na ledě šest, Kladno bude hrát přesilovku.

30:32
    Upřímně nevím, na co myslel Toman, když zahákoval jednoho z hostů, který nebyl v držení puku a ani by se nedostával do šance.

29:09
    Bělohlavovu střelu Schwarz betonem ztlumil a puk se dostal těsně mimo. Vzápětí se ale Mrázek provinil držením hole. Jako by se Kladno nebránilo málo.

19:55
    Dvě minuty pro Matějovského za krosček.

12:47
    Patera dostává dvě minuty za hákování.

12:11
    Dvě minuty pro Jindru za hákování. Kladno mělo slibné příležitosti. Největší, když zpoza branky našel Kalla na brusle Treilleho, ten už byl sám před Schwarzem.

4:54
    Dvě minuty pro Macháčka. Ten vyhodil puk na střídačky.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 9. Bicek (Kuchler, Mrázek), 45. Kuchler (Kameš) - 60. Fabuš (Matějovský)

Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - Drtina, Kameš, Mrázek, Procházka, Šmach, Toman, Růžička - Kuchler, Patera, Bicek - Bílek, Kalla, Treille - Eberle, Bělohlav, Látal - Valský, Knotek, Stieler.
    BK Mladá Boleslav: Schwarz (Valent) - Žabka, Jindra, Marušák, Macháček, Hay, Čížek, Mikuš, Chaloupka - Boháč, Divíšek, Barney - Macho, Pabiška, Fabuš - Tvrdík, Vrbata, Bahenský - Hrdel, Matějovský, Loskot.

Rozhodčí: Šindler, Husička - Hlavatý, Tošenovjan