Zvolen – Poprad 4:5 (kon.) | Nitra – Martin 3:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 3:2 (po pr.)
HC Slovan – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Košice – Skalica 8:2 (kon.)
HK Nitra
3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
HK VITAR Martin
sk Neděle 12.12.2010, 17:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR)

Domáci v tretej tretine otočili skóre a v kvalitnom zápase získali cenné tri body. (19:10:35)

60:00

59:30
    Hostia v tlaku, powerplay, 5/6.

58:31
    Nitra dala gól! Po Korhoňovej prihrávke sa pred Dzubinom nemýlil Tomáš CHRENKO a Nitra aréna vybuchla radosťou.

58:29
    Dobre strieľal hosťujúci Beran; Laco včas zavrel betóny.

58:10
    Dzubina podržal svoj tím; Slovák dorážal zblízka pohotovo, no neúspešne.

58:01
    Šumichrast sa dobre vrátil a zmaril nebezpečnú prihrávku na voľného Urama.

57:56
    Štefankovu spätnú prihrávku na Spilara si hostia takmer zrazili za presúvajúceho sa Dzubinu. Puk skončil na žŕdke a Martinčania si vydýchli.

57:41
    Icing domáceho tímu vráti buly pred Jána Laca.

57:30
    Uhnákovi vyšla pekná kľučka, po ktorej pripravil puk na strelu Polákovi. Jeho pokus Dzubina zmaril a prerušil hru.

57:20
    Juraj Faith vyhodil puk z vlastného pásma na martinskú striedačku. Za toto dve minúty byť nemôžu a ani nie sú.

56:59
    Puk po súboji skončil až v hľadisku.

52:46
    Hostia predsa len získavajú čas; Dzubina si upravuje výstroj a tak Appel a spol. majú čas na nádych k ďalšiemu striedaniu.

52:46
    Hostia sa bránia len za cenu icingu; nemôžu striedať, čo by sa unavenej martinskej formácii hodilo.

52:30
    Domáci diváci poriadne ožili, vyrovnávajúci gól im pridal energiu.

51:23
    Po Chrenkovej strele zachránila Dzubinu ľavá žrď.

50:07
    Nitra dala gól! Strieľanú prihrávku Spilara stečoval do protipohybu brankára Dzubinu domáci strelec Miroslav ŠTEFANKA. Asistencie: Spilar, Ručkay.

49:54
    Už po presilovke Martina sa do brejku dostali domáci hráči; Chrenko hľadal pri vzdialenejšej žrdi Podstaveka, no ten mal puk na dlhú hokejku.