Vítkovice – Plzeň 6:4 (kon.) | Zlín – Třinec 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 1:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:4 (po pr.) | Slavia – Liberec 7:1 (kon.)

57:30
    Boleslav pokračuje v přesilovce 5 na 4 přesto jí domácí přes minutu nepustili k puku. Nutno říci, že hosté se do hry neženou.

55:53
    Trávníček clonil před Schwarzem, ale ten puk nepustil.

55:38
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ukázková kombinace proti třem hráčům na jejímž konci stál DAVID VRBATA , který přehodil levý beton brankáře Fraňka. Asistence: Zdeněk Bahenský, Petr Chaloupka.

55:07
    Opět probíhá úklid ledové plochy a po něm začne 2:05 dlouhá přesilovka Boleslavi 5 na 3.

55:07
    A domácí jdou do třech. Vopat dostává 2+2 minuty za hru vysokou holí.

54:29
    Domácí jsou v náporu i v oslabení. Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

53:21
    Litvínov právě vstřelil branku!
    MICHAL TRÁVNÍČEK se vrhl nejrychleji za vyhozeným pukem a odrazem o levou tyč jej posílá za Schwarzova záda. Asistence: Radim Skuhrovec.

53:12
    Během komerční přestávky se sudí ve svém vymezeném půlkruhu usnesli, že vyloučí Černého na 2+2 minuty za hru vysokou holí. Při přerušení hry žádný trest signalizován nebyl, což je opravdu kuriózní.

53:00
    Ani domácí se v přesilovce nedokázali dostat ke střele. Boleslav v plném počtu.

51:45
    Štefanka vyhazuje.

51:06
    Chaloupka zkřížil dráhu Černému a rovněž dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

50:00
    Oba celky pokračují v pěti bruslařích na ledě a těžiště hry se opět přesunulo před Schwarze.

47:45
    Poživil s Bahenským se srazili u hrazení. Sudí Blecha viděl souboj z několika metrů, avšak domácího obránce posílá na trestnou lavici za nedovolené bránění Husička, který byl na druhé straně kluziště.

47:11
    Stále přetrvává tlak domácích bez gólového efektu. Hübl napálil přesně postaveného Schwarze.

45:00
    Oba celky v plném počtu.

44:05
    Skuhrovcova střela končí na levé boční tyči.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 3. Jánský (Jenáček, Kubinčák), 27. Vopat (Skuhrovec), 54. Trávníček (Skuhrovec) - 7. Hay (Divíšek), 15. Mikuš (Pabiška), 18. Hrdel (Bahenský), 26. Macho, 56. Vrbata (Bahenský, Chaloupka)

HC VERVA Litvínov: J. Hübl - Černošek, Kubát, L. Poživil, Jareš, Skuhrovec, Švarný, Kousalík - Jánský, V. Hübl, Lukeš - Kubinčák, Kracík, Ručinský - Černý, Vopat, Trávníček - Bojer, Rindoš, Jenáček
    BK Mladá Boleslav: Schwarz - Hay, Macháček, Chaloupka, Mikuš, Jindra, Marušák - Pabiška, Divíšek, Macho - Vrbata, Štefanka, Bahenský - Nouza, Hrdel, Boháč - Loskot, Gajovský, Barney

Rozhodčí: Husička, Blecha - Jindra, Jílek