Vsetín – Uničov 4:3 (kon.) | Kobra – Č. Lípa 3:4 (kon.) | Roudnice – Jablonec n/N 7:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 6:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 4:3 (kon.) | Sokolov – Most 4:6 (kon.)
Trutnov – Nymburk 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 4:3 (po pr.)
Lev Benešov – Milevsko 2:5 (kon.) | Kolín – Kutná Hora 4:3 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (po s.n.)
Nový Jičín – Technika Brno 2:1 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Val. Meziříčí 5:1 (kon.)
HC Trutnov
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
NED Hockey Nymburk
Středa 22.12.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Máme tu konec dnešního bojovného zápasu. Nymburk si dnes odveze všechny body z Trutnova. Vítěznou branku Nymburka vstřelil na začátku třetí třetiny Klíma. Trutnov ještě snížil zásluhou Bergera, ale to bylo z jeho strany vše.

Statistiky z dnešního utkání:
    Střely: Trutnov 29, Nymburk 27
    Vyloučení: Trutnov 7, Nymburk 7

Děkujeme Vám za sledování dnešního online přenosu. (20:07:15)

60:00

59:55
    Klement to ještě zkouší ze strany, Vajner chytá.

59:09
    Až teď se jim to daří, střelu Antonína Vajner chytá. Bude se vhazovat po jeho pravici.

58:53
    Trutnovu se nedaří dostat do útočné třetiny hostů.

58:00
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:33
    Po chybě domácích jel Klíma sám na branku domácích, Škrabejl chytá!

57:01
    Trutnov právě vstřelil branku!
    A drama je na světě! Necelé tři minuty před koncem třetí třetiny se prosazuje Berger. Asistence: Procházka.

56:35
    Klementovu střelu Vajner chytá lapačkou.

56:21

55:08
    Tvrdý zákrok na Chytráčka, rozhodčí nevylučuje...

54:58
    Zákoutský vyvezl puk ze třetiny Nymburka a vstřelil. Jeho pokus branář Škrabejl kryje.

54:21
    Další vyloučení Nymburka. Martin Pánek, 2 minuty za vražení na hrazení.

54:14
    Velká šance domácích, Mikoláška vychytal Vajner.

Jiří Aberle

Branky a nahrávky: 58. Berger (Procházka) - 32. Dvořák (Klíma, Muller), 41. Klíma (Sirotek, Cicvárek)

HC Trutnov: Škrabejl(Truhlář) - Malinský, Klement,Antonín, Kuna, Mečiar, Mlejnek, Provazník, Poul - Chytráček, Havlíček, Jindřich, Březina, Šimoníček, Procházka, Stehno, Berger, Chochola, Dome, Dlab, Mikolášek.

NED Hockey Nymburk: Škubal,Vajner - Muller, Cicvárek, Sem, Pánek, Zákoutský, Houser, Kozák, Dvořák, Sirotek, Klíma, Němeček, Tregl, Velechovský, Turinský, Rys, Zvolenský, Zadina

Rozhodčí: Kareš, Šmika, Maštalíř