Vsetín – Uničov 4:3 (kon.) | Kobra – Č. Lípa 3:4 (kon.) | Roudnice – Jablonec n/N 7:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 6:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 4:3 (kon.) | Sokolov – Most 4:6 (kon.)
Trutnov – Nymburk 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 4:3 (po pr.)
Lev Benešov – Milevsko 2:5 (kon.) | Kolín – Kutná Hora 4:3 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (po s.n.)
Nový Jičín – Technika Brno 2:1 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Val. Meziříčí 5:1 (kon.)
HC Kobra Praha
3:4 (1:0, 2:2, 0:2)
HC Česká Lípa
Středa 22.12.2010, 18:00 • ZS Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Česká Lípa ve 3. třetině zabrala a dvěma góly otočila utkání a zvítězila v Praze 4:3. Děkuji za pozornost. (20:14:27)

60:00

59:53
    Hosté už nechtějí žádné potíže a raději si vzali oddechový čas. Vhazování bude před Holešem a Malík nejspíš zůstane na střídačce.

59:30
    Obrovská šance Horáka, který netrefil poloprázdnou branku!!!

59:22
    Lípa vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:58
    Domácí to zkusí bez brankáře...

58:58
    Další zakázané uvolnění Č. Lípy, domácí si vzali time-out.

58:10
    Hosté vyhodili puk ze hřiště, Kobra se dožadovala vyloučení, ale stalo se tak už ve středním pásmu...

57:44
    Zakázané uvolnění hostů.

57:04
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Česká Lípa otáčí skóre! Od modré propálil všechno MILOSLAV CAFOUREK A: Bauer

56:30
    Cafourek to zkoušel ze středního pásma, ale netrefil branku.

55:42

54:37
    Útočná formace Kobry Paris-Žáček-Bárta teď zamkla hosty v pásmu. Bárta měl pár dobrých příležitostí, ale nedal.

53:38
    Hosté ožili a útočí dál. Malík musel teď čelit spršce ran.

52:38
    A z ničeho nic je vyrovnáno! V nepříliš povedené přesilovce se puk dostal JAN SETIKOVSKÝ a překonal Malíka. A: Příhoda, Formánek.

52:23
    Kobra brání dobře, hosté se ještě v přesilovce k ničemu nedostali.

51:27
    Hosté budou mít příležitost k vyrovnání při přesilovce, Horák dostal 2 minuty za podražení.

50:49
    Dobrá příležitost Adámka, který byl blízko Malíkovi. Domácí brankář si vedl dobře.

Michal Kuruc

Branky a nahrávky: 8. Paris (Bárta, Žáček), 32. Lang (Bárta), 39. Paris - 29. Jakeš (Macek), 37. Macek (Patzenhauer), 53. Setikovský (Příhoda, Formánek), 58. Cafourek (Bauer)

HC Kobra Praha: Malík (Vincenc) - Lang, Horák, Švácha, Koranda, Jaškin, Chocholáček, Červený, Bárta, Paris, Žáček, Krpata, Růžek, Slanina, Novák, Šeba, Dušek, Fára, Suchan, Regner, Tuček
    HC Česká Lípa: Holeš (Heneš) - Dostál, Cafourek, Zenk, Macek, Beneš, Jirkovský, Formánek, Výrut, Šulc, Setikovský, Příhoda, Jakeš, Patzenhauer, Bauer, Adámek, Baburins, Šrámek, Pekárik