Vsetín – Uničov 4:3 (kon.) | Kobra – Č. Lípa 3:4 (kon.) | Roudnice – Jablonec n/N 7:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 6:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 4:3 (kon.) | Sokolov – Most 4:6 (kon.)
Trutnov – Nymburk 1:2 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 4:3 (po pr.)
Lev Benešov – Milevsko 2:5 (kon.) | Kolín – Kutná Hora 4:3 (kon.) | Opava – Prostějov 2:3 (po s.n.)
Nový Jičín – Technika Brno 2:1 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Val. Meziříčí 5:1 (kon.)
HC Chotěboř
4:3 (0:0, 2:1, 1:2 - 1:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 22.12.2010, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

65:00
    Konec zápasu. (20:10:34)

64:58
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    O vítězství Chotěboře rozhoduje osm vteřin před koncem prodloužení VÁCLAV ADAMEC. Bez asistence.

60:01

60:00

52:25
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Domácí hrubě chybovali na modré, čehož využil k vyrovnání JAN BULA. Asistence: David Kupec.

49:53
    MAREK DVOŘÁK snižuje na rozdíl jednoho gólu. Asistence: David Kupec.

45:46
    Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, po kterém zvýšil na 3:1 LUKÁŠ VALKO. Asistence: Jiří Burian.

44:46
    Domácí v plném počtu. Utkání sleduje 350 diváků.

42:45
    Tentokrát si zahrají přesilovku hosté.

41:14
    Hosté přečkali dvojnásobné oslabení i následnou hru ve čtyřech.

40:01

Ve druhé třetině měli více ze hry domácí a také vedou 2:1, když dokázali bleskově zareagovat na vedoucí gól Vajgaru.

40:00

39:41
    Hosté jdou do tří.

38:38
    Domácí si ještě na závěr třetiny zahrají přesilovou hru.

33:33
    Domácí jsou v plném počtu.

31:32
    Chotěboř hrála přesilovou hru, ve které si vytvořila velký tlak, ale další gól nepřidala. Teď si zahrají početní výhodu prozměnu hosté.

24:36
    MILOTA FLORIÁN otáčí skóre. Asistence: Václav Adamec.

Martin Horák

Branky a nahrávky: 23. Burian (Fila), 25. Florián (Adamec), 46. Valko (Burian), 65. Adamec - 23. Mařík, 50. Dvořák (Kupec), 53. Bula (Kupec)