Slavia – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 4:3 (po s.n.)
Zlín – Litvínov 7:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 26.12.2010, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

61:23
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté vítězí! Kovář zadovkou vracel puk před branku. Ten se štastně odrazil na hůl TOMÁŠE VLASÁKA, který ranou k pravé tyči prostřeluje Adama Svobodu. Asistence: Jan Kovář a Jaroslav Modrý.

57:38
    A je vyrovnáno. Puk z hole RADKA DUDY se odrazil od horní tyčky za čáru a hostující forvard tak v závěru třetí třetiny vyrovnává na 1:1. Asistence: Martin Straka a Václav Benák.

57:38
    Radek Duda vyjel zpoza branky a poslal svoji střelu do břevna. Od něj se puk odrazil neznámo kam a rozhodčí bude volat se svým kolegou u videa.

55:17
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí odchází na trestnou lavici Jan Buchtele (hrubost), za hosty Václav Benák (hrubost).

51:33
    Přesilovka pro domácí tým. John Slaney dostává dvě minuty za hákování.

49:26
    Odražený puk se zastavil před brankovištěm, kde si pro něj sjížděl jak Hanuljak, tak Buchtele. Od domácího forvarda se puk odráží těsně nad hostující branku. Velké štěstí teď stálo na straně hostů.

47:33
    Jaroslav Modrý a Daniel Rákos održí dvouminutové tresty. Hostující bek dostane dvě minuty za sekání, naproti tomu forvard Eatonu za hrubost.

43:02
    Robert Kousal dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

40:59
    Jan Kovář však neuspěl! Hostující forvard se pokusil zasunout puk za Svobodu, který však zůstal v brankovišti a zakočení si pohlídal betony.

40:59
    Kovář se dostal až před branku, kde byl faulován Píšou a uvidíme tak trestné střílení!

39:34
    Radek Duda dostává deset minut za nesportovní chování.

37:06
    Přesilovka pro Eaton. Za hákování je vyloučen Radek Haman.

35:28
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A na druhé straně se Eaton z následného protiútoku prosazuje a dostává se tak do vedení. Po obléhání domácí branky se puk dostal v brejku 2/1 na hůl MARTINA BARTEKA, který nic nevymýšlel a propálil Hanuljaka tvrdou ranou mezi betony. Asistence: Jeff Jillson.

34:58
    Velká šance hostů! Slaney však po naznačení netrefuje poloprázdnou klec.

31:35
    Za zdržování hry je vyloučen hostující Pavel Vostřák. Devět vteřin mají domácí přesilovku 5/3.

29:44
    Přesilovka pro domácí barvy. Za hru vysokou holí je vyloučen Tomáš Frolo.

24:46
    A následně si zahrají přesilovou hru oni, Aleš Píša dostává dvě minuty za sekání.

22:33
    Přesilovka pro Eaton. Michal Dvořák dostává dvě minuty za hákování.

16:55
    Festival dvouminutových trestů pokračuje. Daniel Rákos obdržel dvě minuty za hákování.

13:45
    Velké souboje o puk za brankou hostí vedou k domácí přesilovce. Radek Duda dostává dvě minuty za držení Jana Semoráda.

07:13
    A další tresty. Dvě minuty na obou stranách. Aleš Píša dostane dvě minuty za držení a hostující Tomáš Frolo za hrubost.

04:36
    Ihned po vhazování však přesilovka končí. Tomáš Zohorna po vhazování podrazil jednoho z hostů a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

04:33
    Druhá přesilovka pro domácí Eaton. Za příliš mnoho hráčů na ledové ploše je potrestána hostující lavička. Trest odpyká John Lammers.

01:22
    Přesilovka pro domácí. Za hru vysokou holí je vyloučen Haman.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 36. Bartek (Jillson) - 58. Duda (Straka, Benák), 62. Vlasák (Kovář, Modrý)

HC Dynamo Pardubice: Svoboda (Růžička) – Nakládal, Kaberle, Píša, Kočí, Kolář II, Mezei, Jillson – Kolář I, Kousal, Starý – Bartek, Zohorna, Somík – Rákos, Radil, Buchtele – Pineault, Semorád, Nahodil - Šeda.

Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek

HC Škoda Plzeň: Hanuljak (Salfický) – Benák, Jiří Hanzlík, Slaney, Modrý, Dresler, Frolo, St.Pierre – Vostřák, Kovář, Vlasák – Duda, Straka, Dvořák – Stránský, Heřman, Lammers – Petruška, Haman, Plášek.

Trenéři: Marian Jelínek, Milan Razým a Rudolf Pejchar

Rozhodčí: Hodek, Pešina - Bádal, Pouzar.

Diváci: 10055